Berovit B Nedir? Ne işe yarar? Nasıl Kullanılır?

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
BEROVIT-R-B12_product.jpg
Berovit B, gıdaya bağlı sindirim yetersizlikleri, iştahsızlık, antibakteriyel tedavilerde destek ve formülündeki vitaminlerin eksikliğine bağlı hastalıkların tedavisinde kullanılır.
Berovit B Bileşimi:
Her 1 ml Berovit B12' de
Vitamin B1 5 mg
Vitamin B2 2 mg
Vitamin B6 2 mg
Vitamin B12 4mkg
Nikotinamid 20 mg
D-Pantenol 10 mg bulunur.

Berovit B Nasıl kullanılır?
Kullanım şekli ve Dozu:
Veteriner Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde;
Köpek . . . . . . .3-5 ml
Kedi . . . . . . . . 1-5 ml
Kanatlılarda . . . .0,5 ml
(veya kanatlılar için 2 lt içme suyuna 1 ml)
1 lt suya 1 ml karıştıralarak verilir. Ölçeği olmadığı için şırınganın iğnesini vitamin şişesinin ambalajına batırıp şırıngaya bir miktar çekin. Şırıngadaki çizgiler ile 1 ml ölçüyü ayarlayın.
Berovit B'yi Veterinerlerden temin edebilirsiniz.
  • Sadece hayvan sağlığında kullanılır.

Abi peki med tollyaminden ne farkı var... Hangisi daha etili...

Berovit B, gıdaya bağlı sindirim yetersizlikleri, iştahsızlık, antibakteriyel tedavilerde destek ve formülündeki vitaminlerin eksikliğine bağlı hastalıkların tedavisinde kullanılır.
Berovit B Bileşimi:
Her 1 ml Berovit B12' de
Vitamin B1 5 mg
Vitamin B2 2 mg
Vitamin B6 2 mg
Vitamin B12 4mkg
Nikotinamid 20 mg
D-Pantenol 10 mg bulunur.

Berovit B Nasıl kullanılır?
Kullanım şekli ve Dozu:
Veteriner Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde;
Köpek . . . . . . .3-5 ml
Kedi . . . . . . . . 1-5 ml
Kanatlılarda . . . .0,5 ml
(veya kanatlılar için 2 lt içme suyuna 1 ml)
1 lt suya 1 ml karıştıralarak verilir. Ölçeği olmadığı için şırınganın iğnesini vitamin şişesinin ambalajına batırıp şırıngaya bir miktar çekin. Şırıngadaki çizgiler ile 1 ml ölçüyü ayarlayın.
Berovit B'yi Veterinerlerden temin edebilirsiniz.
  • Sadece hayvan sağlığında kullanılır.
Berovit b veterinere sordum açıldıktan 3 ay içinde kullanılması gerekli dedi doğrumu yoksa skt si ne kadar kullanabiliyor muyuz?

Berovit b veterinere sordum açıldıktan 3 ay içinde kullanılması gerekli dedi doğrumu yoksa skt si ne kadar kullanabiliyor muyuz?
Kullanılır kullanilir ? 1 yılı geçkin kullandim bu ürünü ve sorun yaşamadım. Tabi skt si vardi. Prospektusunde yazan, açıldıktan sonra kaç ayda tüketilmesi gerektigini dikkate aliniz. Yazmiyor bir çok üründe.

Kullanılır kullanilir ? 1 yılı geçkin kullandim bu ürünü ve sorun yaşamadım. Tabi skt si vardi. Prospektusunde yazan, açıldıktan sonra kaç ayda tüketilmesi gerektigini dikkate aliniz. Yazmiyor bir çok üründe.
Hocam biliyorsunuz benım bir tane hasta kuşum var sultan b vitamıni alcam berovit b var powermax b var quiko b var quiko b ve powermax b nin içeriği bilmiyorum bir türlü karar verip alamadım