Beyine sıçrayan iç parazit

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Savas S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Savas S.

Forum Sakini
Bugün hayatımın en kötü gününü yaşamış olabilirim, erkek kuşumun beynine iç parazit sıçramış. Elle beslemek ve ilaçları vermekten başka yapabileceğimiz birşey yokmuş ☹️
İç parazit beyine sıçradığı için artık yemek yeme ve konuşma fonksiyonunu kaybetmeye başlamış
bene bac gel, ampho horonal ve enrocat verdiler Allah’tan tek umudum tez zamanda sağlığına kavuşması.
İlaçlar + Bakım ücreti 104€ Tuttu

Son düzenleme:
Görsel attığınız kafes tek kuş için ideal. Ancak bir den çok kuş varsa hem enine, hem boyuna bir genişlik gerekir. Örneğin 45*60 gibi.
Taşıma çantası ise büyük papağanlar için uygun. Muhabbet kuşları gibi ufak kuşların taşıma çantası şudur:
tabi burdan almayın. Pahalı bu linkteki.

Oyla 0
Görsel attığınız kafes tek kuş için ideal. Ancak bir den çok kuş varsa hem enine, hem boyuna bir genişlik gerekir. Örneğin 45*60 gibi.
Taşıma çantası ise büyük papağanlar için uygun. Muhabbet kuşları gibi ufak kuşların taşıma çantası şudur:
tabi burdan almayın. Pahalı bu linkteki.
Ben yeni bir kafes ve yatay eksenli almak istersem çok pahalıya patlar, sizce bu senede dursun seneye mi alayım yoksa hemen mi alayım

Oyla 0
Durumunuzu bilemiyorum. Geciktirmenin bir anlamı yok bence eğer alabilecek durumdaysanız.

Oyla 0
Durumunuzu bilemiyorum. Geciktirmenin bir anlamı yok bence eğer alabilecek durumdaysanız.
Beklersem böyle birşey alabilirim;

Oyla 0