Bilezik taktım

Tarık akarsu

iyikus.com Üyesi
Yeni doğan kanaryama 3. Gününde bilezik taktım kolay oldu fakat oluşabilecek komplike durumlar hakkında bilgi edinmek istiyorum mesela çıkarmı anne yavruya zarar verirmi yavru ölürmü yada istenmedik herhangi bi durum olurmu bunlara karşı nasıl önlem alınmalı olası bi durumda hangi yöntemleri izlemeliyim

Tarık akarsu

iyikus.com Üyesi
Yavrumu aynı gün içinde kaybettim kursağı boştu ve hareketsizdi elime aldım hiç bir tepki vermedi bir çok sebebi olabilir ama bir daha asla bilezik takmıyacam müdahale etmiyecem en azından vicdan yapmam ‍♂️

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, üzüldüm kaybı için. Bilezikten dolayı değildir büyük ihtimalle fakat anne huzursuz olmuş olabilir.

Oyla 0

Tarık akarsu

iyikus.com Üyesi
Merhaba, üzüldüm kaybı için. Bilezikten dolayı değildir büyük ihtimalle fakat anne huzursuz olmuş olabilir.
Büyük ihtimalle, katılıyorum ayağında bilezik yoktu hatta kafestede bilezik yoktu anne kuş yavruyu aldığımda hiç görmediğim tepkiler verdi kendini yerden yere attı uçma şeklinde değil bildiğin kendini defalarca yere attı sanırım bi çeşit tramva yaşattım umarım anneyide kaybetmem

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Büyük ihtimalle, katılıyorum ayağında bilezik yoktu hatta kafestede bilezik yoktu anne kuş yavruyu aldığımda hiç görmediğim tepkiler verdi kendini yerden yere attı uçma şeklinde değil bildiğin kendini defalarca yere attı sanırım bi çeşit tramva yaşattım umarım anneyide kaybetmem
genelde 6-7 gün civarı bilezik takılıyor. Anne yuvaya müdahale sevmiyor belli ki. Hassas yaklaşmak lazım

Oyla 0

Merve B.

Veteran
Yavrumu aynı gün içinde kaybettim kursağı boştu ve hareketsizdi elime aldım hiç bir tepki vermedi bir çok sebebi olabilir ama bir daha asla bilezik takmıyacam müdahale etmiyecem en azından vicdan yapmam ‍♂
Anne bebeklerine dokunulmasından hoşlanmamış demek ki:( üzücü bir durum olmuş.İnşallah tekrar yaşanmaz

Oyla 0