Bit sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ExcaliBOR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ExcaliBOR

Forum Sakini
Kafese pamuk koydum ve 1 gün bekledim ancak bir şey çıkmadı.Tabi ki kuşumın bitlenmesini istemem ama çıkmaması bana garip geldi.Kendini daima kaşıyor ve hatta bazı tüylerini havaya kaldırıyor.

Kafese pamuk koydum ve 1 gün bekledim ancak bir şey çıkmadı.Tabi ki kuşumın bitlenmesini istemem ama çıkmaması bana garip geldi.Kendini daima kaşıyor ve hatta bazı tüylerini havaya kaldırıyor.
Eğer bit olsa pamukta çıkardı diye düşünüyorum. Kuşunda bit olmayabilir ama belki başka bir parazit olabilir. Başka parazitin de pek olacağını sanmam ama tedbir almakta yarar var. Vilmectin alıp kullanmanı öneririm.

Oyla 0
Eğer bit olsa pamukta çıkardı diye düşünüyorum. Kuşunda bit olmayabilir ama belki başka bir parazit olabilir. Başka parazitin de pek olacağını sanmam ama tedbir almakta yarar var. Vilmectin alıp kullanmanı öneririm.

aynı ilacı bende kuşumda kullandım çok işe yarıyor tavsiye ederim yavru kuşum çok kaşınıyordu hatta bacağını falan kantmıştı bu yüzden kullanmıştım gerçekten çok işe yarıyor

Oyla 0
Pamuk neredeydi. 2 3 yere yerleştirmen lazım. Yuvalığın altına kafes köşesine tünek dibine

Oyla 0