Bizim ufaklık korktu sanırım

GüzelKuş

Veteran
Ders çalışıyordum. Mola verdim. Bizim ufaklığın yanına gittim. Yemliğin tünek kısmı oluyor ya . Onun arasından geçmeye çalışmış. Sıkışmış kalmış. Ne ileri gidebiliyor. Ne geri. Biraz arkasından destekledim ittirdim çıksın diye ama çıkamadı. Sonra bi kargaburunla yemliğin o tünek kısmından kırıp çıkardık. Baya korkmuşa benziyor. Çok sessiz ve sakin . Bi de sağ ayağının vücuduyla birleştiği yer hafif kızarmış. Sıkıştığında falan acaba bi yerlere mi sürttü de oldu. Canı yanıyor mudur şu an. Ne yapmam lazım. Dışkısının rengi de bi değişmiş.Korkudan mıdır ? Yardım edim . Öbür odadan çağırdığımda gelen minik kuşum şimdi öylece tünemiş sessizce gözlerini kapatmış duruyor. Yardım edin. acil.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Oyun oynamak için orayı çok sık kullanıyorlar. Fakat klasik plastik yemlikler çok sağlıklı olmuyor. Bunları alırken tutunma kısımlarının keskin ve sivri uçları olamasına özen göstermelisiniz. Kendini zorladığı için büyük ihtimal kızarma durumu vardır fakat ciddi bir durum olduğunu düşünmüyorum. Eğer gün içerisinde kabarıklığoı, durgunluğu devam ederse veterinere götürmenizi öneririm.