Bu dışkı için bilgi.

Liebe55

Veteran
Mrhaba bu dışkı ihsal degil enfeksiyon oldugunu düşünüyorum ara ara düzelmeler oluyor ama yine başlıyor bu gibi sorunlar neden oluyor. neye dikkat edilmeli neler kullanılmalı acaba

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    41.8 KB · Görüntüleme: 6

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, yeşili koyu boyamıyor genelde böyle durumlarda direk ishal durumundan şüpheleniyorum. Bunun için ilaç kullanmak gerekiyor düzelmesi için. Örneğin Sulphamezethin. Diğer yandan normal zamanlarda da kür uygulamak gerekiyor. Bazı ilaçları alıp kullanılabilir. Örneğin flucan 4-5 gün için kullanılabilir. Solunum enfeksiyonu da varsa iyi gelecektir.

Oyla 0

Ahmetgr33

Forum Sakini
Merhaba, yeşili koyu boyamıyor genelde böyle durumlarda direk ishal durumundan şüpheleniyorum. Bunun için ilaç kullanmak gerekiyor düzelmesi için. Örneğin Sulphamezethin. Diğer yandan normal zamanlarda da kür uygulamak gerekiyor. Bazı ilaçları alıp kullanılabilir. Örneğin flucan 4-5 gün için kullanılabilir. Solunum enfeksiyonu da varsa iyi gelecektir.
Sulpamazetin nerden bulurum.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Zirai ilaç satan yerler ve veterinerlerde mevcut. Bazı sitelerde de zaman zaman satıldığını gördüm. Örneğin facebook gibi.

Oyla 0