Bu ürün doğru mudur?

htchaticeonem9

Forum Sakini
Kuşlarıma hep önerilen bt amin forte vitamini aldım. Skt'si 05/2023 diye yazıyordu ürün açıklamasında. Kullanmamda bir sıkıntı olur mu? Bir de doğru ürün mü almışım :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-18-03-32-21-484_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2023-05-18-03-32-21-484_com.google.android.gm.jpg
    213.8 KB · Görüntüleme: 17

htchaticeonem9

Forum Sakini
Med Tollyamin Forte de en iyi B vitaminlerinden. Şuan kullanmaktayım, etkisini fazlasıyla gösteriyor. Bu ürüne de bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim eğer bunun tarihi geçmiş gelirse onu alırım İnşallah.
Ürün doğru ama skt geçmiş olarak kabul edilebilir 😔
Yani zararı olur mu? Ne yapacağım şimdi. Sonradan fark ettim ben de. Ama daha ürün gelmedi. Belki tarihi geçmiş gelmez 🤔

GülşahM.

Forum Sakini
Evet oradan aldım ama verildi maalesef 😞
Kuzum iptal olması lazım gerçi ben hepsiburada kullanmıyorum trendyol kullanıyorum ama aynı mantık vardır ürünü iptal et seçeneği var eğer yola çıkmışsa da kargoyu iade edebilirsin eve gelince. İade hakkın da var paran boşuna gitmemiş olur

htchaticeonem9

Forum Sakini
Evet kargoya verildiyse iptal olmuyor ama iade edebilirsiniz hiç acmayip satıcıyla iletişime geçin olmadı o sizi yonlendirir
Anladım o zaman yeterli kuşunuz var zaten Mayıs ayı boyunca kullanın sonrasında atarsın 30 ml zaten hem fiyatı da çok cep yakan bir şey değil olmadı bir daha alırsın

Yorumlara baktım skt 2023/05 diyor ama yorumlardaki ürün resimlerinde skt 2024/07 olarak gözüküyor. Belki bana da öyle gelir belki satıcı yanlış yazmıştır. Ürün bir elime ulaşsın tarihi geçikse iade edeceğim İnşallah.

htchaticeonem9

Forum Sakini
Kuzum iptal olması lazım gerçi ben hepsiburada kullanmıyorum trendyol kullanıyorum ama aynı mantık vardır ürünü iptal et seçeneği var eğer yola çıkmışsa da kargoyu iade edebilirsin eve gelince. İade hakkın da var paran boşuna gitmemiş olur
Yok kargoya verilince iptal olmuyor denedim olmadı. Açıklamada skt: 05/2023 yazıyor ama dediğim gibi yorumlara baktığımda 2024/07 skt gelmiş insanlara. Belki bana da tarihi geçmemiş ürün gelir. Eğer gelen ürünün tarihi geçmişse iade ederim İnşallah.

GülşahM.

Forum Sakini
Yok kargoya verilince iptal olmuyor denedim olmadı. Açıklamada skt: 05/2023 yazıyor ama dediğim gibi yorumlara baktığımda 2024/07 skt gelmiş insanlara. Belki bana da tarihi geçmemiş ürün gelir. Eğer gelen ürünün tarihi geçmişse iade ederim İnşallah.
O zaman iade edebilirsin, tarihi geçmişse 😊bende skt takıntılığı var😂 ondan biraz panik yaptım yanlış okumuşum kargoya verildiyse iptal olmaz tek hakkın var iade o da. İnşallah tarihi geçmemiş gelir, çok incelerim öyle şeyleri. Markette bir şey alırken bile 10 kere bakıyorum😂 aslında ama bakmak gerekiyor gerçekten bazen satmak için bile bozuk ürün koyup insanları kandırıyorlar

htchaticeonem9

Forum Sakini
O zaman iade edebilirsin, tarihi geçmişse 😊bende skt takıntılığı var😂 ondan biraz panik yaptım yanlış okumuşum kargoya verildiyse iptal olmaz tek hakkın var iade o da. İnşallah tarihi geçmemiş gelir, çok incelerim öyle şeyleri. Markette bir şey alırken bile 10 kere bakıyorum😂 aslında ama bakmak gerekiyor gerçekten bazen satmak için bile bozuk ürün koyup insanları kandırıyorlar
Ay evet ben de öyleyim bu konuda 😅 Mesela ben çok markete gitmem hep uygulamalardan eve söylerim biraz skt'si geçmiş gelsin hatta skt bitmesine 10 gün bile kalsa bile getirenle niye son tüketim tarihine az kalmış diye kavga edip iade ediyorum 😁😁😁