Bulut &Şeker’in Kuluçka Günlüğü

Uçmayı çözmedikleri için şuan öyleler :D Bi öğrensin bak neler oluyor :D

Uçmayı çözmedikleri için şuan öyleler :D Bi öğrensin bak neler oluyor :D
Öğrensinler ama gene de böyle yatsınlar ya:)çok güzel oluyor.Şimdi ben büyük yavruyu ayrı bir yere aldım içine de yem attım.Yem kırıp kırmadığını tam anlamak için bi kaç saat dursun diyorum.Sıkıntı olur mu?Su içtiğini gördüm onu öğrenmiş.Yemide keıyo bencede üşeniyo gibi geliyor.

Son düzenleme:
Öğrensinler ama gene de böyle yatsınlar ya:)çok güzel oluyor.Şimdi ben büyük yavruyu ayrı bir yere aldım içine de yem attım.Yem kırıp kırmadığını tam anlamak için bi kaç saat dursun diyorum.Sıkıntı olur mu?Su içtiğini gördüm onu öğrenmiş.Yemide keıyo bencede üşeniyo gibi geliyor.
Salep kırıyor aspuru tarçında yulafı kırıyor ikisini ayırıyorum diğerleri biraz daha dursunlar diye düşünüyorum.Bunlar önce bir kendileri iyice öğrensinler sonra diğerlerini alırım yanlarına

Sorun olmaz ama acele etmeyin. Ne kadar anne baba yanında olurlarsa o kadar iyi.

düzende sorun yok ama dediğim gibi. Hepsini aynı anda ayırmak daha doğru olacaktır. Eğer yiyen, kıran varsa ayrılabilir bu size kalmış birşey :)

düzende sorun yok ama dediğim gibi. Hepsini aynı anda ayırmak daha doğru olacaktır. Eğer yiyen, kıran varsa ayrılabilir bu size kalmış birşey :)
Gündüz ayırıp akşam atıcam galiba.Bulut bırakmadı onları ayrı.Ortalığı sese verdi.Mecbur koydum geri yanlarına:rolleyes:Dursunlar bakalım.Ama büyüklerle durdukça üşeniyo Salep çok fena.Onun küçüğü bile uçmaya uğraşırken salepte hiç çaba yok.

fotoğraflar ok muallakta bıraktı beni. Yakından görmek lazım. Lutino, albino dişi olacak gibi ama onların süpriz durumu olabiliyor 2-3. ayında. Bulut'un kopyası erkek, tarçında dişi gibi ama net emin olamadım. Burun delik etrafı buz mavisi gibi beyaz değil gibi. Eğer buz mavimsi ise erkek.

fotoğraflar ok muallakta bıraktı beni. Yakından görmek lazım. Lutino, albino dişi olacak gibi ama onların süpriz durumu olabiliyor 2-3. ayında. Bulut'un kopyası erkek, tarçında dişi gibi ama net emin olamadım. Burun delik etrafı buz mavisi gibi beyaz değil gibi. Eğer buz mavimsi ise erkek.
Aynen tarçınla duman kesinler bende senin gibi düşünüyorum.Kreme dönüyor tarçının delikleri.Dumanında koyu pembe baya.Ama diğer iki sıpada bende muallaktayım.Olmadı bi petshopa sorayım

Bilemediğimizden değil lakin fotoğraflar çok aldatıcı oluyor. Azıcıkta titrek çıkmışlar bu nedenle emin olamadım. Genelde cinsiyetler konusunda pek yanılmam.