Bulut'u kaybettim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Merve B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Merve B.

Veteran
Kursa gittim geldim evde Bulut arıyorum yok.Yarım saate yakın aradım.Ama ne ses var ne sedaBi yandan sesleniyorum bir yandan da evi aramaya devam ediyorum dedim heralde saklandı.Biraz bekledim hala çıkmıyor.1saate yakın oldu yok.En son dişi kuş sesi açtım ona mutlaka gelirdi.Ama yok:(Koridara çıktım kapının dışından sese karşılık geldi ama kapatınca kesildi.Dedim heralde telefondan yankı yapıyor.Ama Bulut hala yok.Kapıyı açıp seslendim nafile.En son yiğenimi aradım yok acaba bizle dışarı mı çıktı ki dedim.Ben ses duydum binada dedi.Hemen kapıyı geri açtım ve Bulut diye seslendim.Galiba yukarı katlardan birinden geldi.Ama elim ayağım boşandı.Resmen titriyordum.Aklım çıktı ya benle dışarı geldi de farketmediysem diye.Kendide korkmuştu belli çünkü çok masum ve sakin bakıyordu.Ben birqz kızdım sesimi yükselttim kafasını çeviyordu.:(Sonra bian gaza geldi ısırdı sıpa.Kızmayı abarttım heralde.4Saat nerde durdu naptı bilmiyorum:(Ama neyse ki buldum.Bir anlık dalgınlık nelere sebep oldu ya.Halbu ki üzerimden uçurup salona yolladım sanıyorum ben onu.Omzuma konsa anlarım.Kanat sesi gelmedi ötmedi nasıl oldu ne ara çıktı bilmiyorum ama aklımın gittiği kesin.Bu korku bana ömür boyu yeter.

Son düzenleme:
Başlığı görünce başka şeyler düşündüm. Bulmana sevindim can sıkıcı bir durum.

Ben neler düşündüm.O senin düşündüklerin bile geldi aklıma bir ara ölüsünü aramaya başlamıştım.:( Allahtan dışarı gitmeyen bir kubinanın kapısı açılıp kapandıkça gitmemiş.Gitseydi napardım bilmiyorum.

Sevindim sevindim. Çabucak yavru al şu güzelliklerden. Zekalarını aktarsınlar bebeklerine