Sahiplendirme Bursa 3 aylık dişi sahiplendirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrvSrv
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sahiplendirme seçilmiş ise ücretlendirme yapılamaz!

MrvSrv

iyikus.com Üyesi
Merhaba kuşu üreticiden kendim aldım, bilezikli. Evdeki erkeğe eş almıştım fakat eve getirince bendeki dişiyle bunu getirdiği zaman eş oldu.
Bu dişide onların peşinden ayrılmadığı için dövüyolardı, hepsi strese girdi.

Kuşu sahiplendirdim, yetişkin bir kuşa arkadaş olarak gitti. Anlaşmışlar birbirlerini kaşıyolarmış ama ev sahiplerini görür görmez evin kuşu dişiyi kıskanıp dövüyormuş. Onlarda sahiplendirmek istediklerini söyledi

Cok güzel ve arkadaş canlısı bir kuş, jumbo kırması cinsi. Tek istediği kendi türü biriyle yanyana olmak, tek bakılmaya ve eğitilmeyede müsait.

Sahiplendirme bursa ilinden yapılacaktır.

Son düzenleme:
Yaaa cok uzuldum. Takip etmistim konuyu, hatta bugun okudum yazilanlari. Bursadan gelip aldiklarini ve kuslariyla anlasacaklarini okuyunca sevinmistim. Güzel kız hicbir yere sigamadi. Es olarak degilde, insallah tek olarak bakacak biri cikar.

Yaaa cok uzuldum. Takip etmistim konuyu, hatta bugun okudum yazilanlari. Bursadan gelip aldiklarini ve kuslariyla anlasacaklarini okuyunca sevinmistim. Güzel kız hicbir yere sigamadi. Es olarak degilde, insallah tek olarak bakacak biri cikar.

Evdeki erkek kuşla anlaşmışlar aslında, erkek kuş kaşıyıp yem yedirmiş hatta. Ama ev sahiplerini görünce dişiyi kıskanıp tartaklıyormuş, salıncada dişiyi evdekilerden kıskanmış baya.

Gerçekten cok arkadaş canlısı, anlaşamayacağı bir kuş yok bence. Ayrı kafeslere koyunca diğer kusların yanına gitmek icin can atıyor, koyunca hayvan rahatlıyor. Ben hiç vermek istemedim ama benimkiler dövdü asla kabul etmedi, hatta bendeki dişide strese girdi, mecbur verdim.

İnş. Cok güzel bir yuvaya gider, gerçekten çoook güzel bir kuş. Tekte bakılabilir, eşte olabilir uyumlu.

İstemeden de olsa istemeyen kuşlar oluyor bazen bu kuşta onlardan biri iki defa böyle durumda olan kuşlara baktım biri iki yıldır diğeri bir yıldır bende yakın olsaydım seve seve alırdım umarım güzel bir yere gider hakkında hayırlısı olsun

İstemeden de olsa istemeyen kuşlar oluyor bazen bu kuşta onlardan biri iki defa böyle durumda olan kuşlara baktım biri iki yıldır diğeri bir yıldır bende yakın olsaydım seve seve alırdım umarım güzel bir yere gider hakkında hayırlısı olsun

Bu kuş 3 kuşla anlaştı, ama o 3 kuş istemedi ne yazıkki :(
Umarım.