Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Cede Yumurta Mamasını Denedim
Bugün yeni bir kuru, hazır mamaya geçtim ve uzun süredir aklımda olan bir markaydı CeDe. Kısmet bugüneymiş. Çok uzatmadan mamayı anlatayım. Kuşlarım ilk kez mama yerken kavga ettiler bunu söylemek istiyorum. Normalde çok yanaşmazlardı. Onlar beğendiyse, doğal olarak bende beğenmiş oldum.
cede-kuru-muhabbet-kusu-mamasi-5kg-92-90-B.jpg

Paketi açar açmaz kokusunu deneyimledim önce. Oldukça hafif, bebek bisküvisi ya da muza benzer bir koku veriyor. Taneleri birazcık daha iri diğer toz mamalara nazaran. Buradan da geçti bende çünkü son kullandığım iki mamada aşırı yapay kokuyordu.
Görüntüsü şu şekilde;
WhatsApp Image 2018-04-30 at 16.07.34.jpeg

Eğer mama arayışınız hala devam ediyorsa şuan için önerebileceğim bir markadır Cede. Tabi her kuş benzer beğeniyi gösteremiyor ama denemeye değer.
10 üzerinden puan verecek olursam 8'derdim sanırım :)
Orijinal paketlerinden almayı unutmayın :)

Damla Y.

Forum Sakini
35 tl gibi bir fiyatı var bu mamanın. Bilmiyorum tüketirler mi :/

Kuş Anasıı 

Yönetici
Moderatör
Cede Yumurta Mamasını Denedim
Bugün yeni bir kuru, hazır mamaya geçtim ve uzun süredir aklımda olan bir markaydı CeDe. Kısmet bugüneymiş. Çok uzatmadan mamayı anlatayım. Kuşlarım ilk kez mama yerken kavga ettiler bunu söylemek istiyorum. Normalde çok yanaşmazlardı. Onlar beğendiyse, doğal olarak bende beğenmiş oldum.
Ekli dosyayı görüntüle 1918

Paketi açar açmaz kokusunu deneyimledim önce. Oldukça hafif, bebek bisküvisi ya da muza benzer bir koku veriyor. Taneleri birazcık daha iri diğer toz mamalara nazaran. Buradan da geçti bende çünkü son kullandığım iki mamada aşırı yapay kokuyordu.
Görüntüsü şu şekilde;
Ekli dosyayı görüntüle 1919

Eğer mama arayışınız hala devam ediyorsa şuan için önerebileceğim bir markadır Cede. Tabi her kuş benzer beğeniyi gösteremiyor ama denemeye değer.
10 üzerinden puan verecek olursam 8'derdim sanırım :)
Orijinal paketlerinden almayı unutmayın :)
Doğanay bey bu mamadan satın aldım, nemlendirerek vermemi mi tavsiye edersiniz? Kuru olarak yiyeceklerinden emin değilim ☺️

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Her kuş kuru tüketmiyor. Ben nemlendirerek kullanıyorum. Nemlendirirken havuç baskın kullanırım genelde. Tavsiye ederim.

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
taha sen çorum'dasın sanırım. orada petty food diye bi mama firması varmış hic duydun mu?

pettyfood.com.tr
Yok Bolu'dayım ben artık. :) Markayı da duymamıştım şimdi biraz bakındım da evet Çorum'daymış. Hatta sitelerinde gösterilen konumdan çok geçtim ama ne yazık ki hiç rastlamadım.