Cennet papağanı

eymenarici

Yeni Üye
Cennet papağanım var .kafasını yanlışlıkla sıkıştırdım kapıya . Yem yemiyo 2 gündür iştahsız hep uyuyo. Vitamin falan verdi veteriner çubuk kraker karıştırdım suyla onu verdim . Daldarı aldım bunlar kuşumun iştah ve yem yememe sorununu giderebilir mi ? Yem yemeye çalışıyo ama yiyemiyor. Ağzında geveliyo

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Öncelikle kuşunuzun videosunu görebilir miyiz yaralanma vs varmı kontrol ettiniz mi kafasında ezilme falan

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Öncelikle kuşunuzun videosunu görebilir miyiz yaralanma vs varmı kontrol ettiniz mi kafasında ezilme falan

Şu an hareketli boynunda falan bişey yok sıyrık falan veterinerde boynunda bişey yok dedi ama yem kıramıyo galiba . İzliyorum papağanı yok yemeye çalışıyo ama daldırıp çıkarıyo burnunu dal darısı verdim biraz yedi galiba yumurta falan haşladım onları yiyo ama yem yiyemyior

Şu an hareketli boynunda falan bişey yok sıyrık falan veterinerde boynunda bişey yok dedi ama yem kıramıyo galiba . İzliyorum papağanı yok yemeye çalışıyo ama daldırıp çıkarıyo burnunu dal darısı verdim biraz yedi galiba yumurta falan haşladım onları yiyo ama yem yiyemyior
yeminizi tazeleyiniz. Mümkünse aspur, japon darısı karışımı olan king üretici yemi alınız.