Muhabbet Kuşları Çıkamayan yavru için müdahalede bulunduk:)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Merve B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Baya operasyon yapmışsınız elinize sağlık :) Kanalınıza baktım çoğu video başlığında gülücük var :D Bence gülücük koymayın fazla bazen itici olabiliyor ;)

Bu durum beni çok üzüyor. Bazen 18 günü geçen bebeklerin yumurtası çıkmayınca müdahale ediyoruz. Kimisi beslenme kesesini tam emmiyor ve ne yazık ki ölüyorlar :(
Şansına bu durumu yaşamamışsın. O yapışan zarları almaya gerek olmuyor. Anne üzerinde yattığında düşüyorlar nemden kaynaklı. Umarım sağlıcakla büyütürler.

Bu durum beni çok üzüyor. Bazen 18 günü geçen bebeklerin yumurtası çıkmayınca müdahale ediyoruz. Kimisi beslenme kesesini tam emmiyor ve ne yazık ki ölüyorlar :(
Şansına bu durumu yaşamamışsın. O yapışan zarları almaya gerek olmuyor. Anne üzerinde yattığında düşüyorlar nemden kaynaklı. Umarım sağlıcakla büyütürler.
Ben hiç yaşamamıştım bu kuluçka yumurta sıkışması mı dersin ikinci yumurtayı krma mı çıkmama mı hepsini yaşadık :( bir daha yatırmayı düşünmüyorum.Yavru şimdilik güzel büyüyor neyse ki;) Ben yapışanlar çıkmaz diye düşünmüştüm bir daha o zaman dediğin gibi dokunmam çıksın kendisi.Korks korka yaptım zaten:)