Cinsiyet Ayrımı

Hayır gözler siyah, yaklaşık 8 aylık oldu. Eş almak için birde bu platformdan cinsiyet konusunda net bilgi almak istedim. Eş aldık ama iki defa iade etmek zorunda kaldık, anlaşamadılar. Erkek damızlık kuş az yada yok olanlarda yavru. Bu konuda Ankara’da yönlendirebileceğiniz bir adres var mı?

Oyla 0
Hayır gözler siyah, yaklaşık 8 aylık oldu. Eş almak için birde bu platformdan cinsiyet konusunda net bilgi almak istedim. Eş aldık ama iki defa iade etmek zorunda kaldık, anlaşamadılar. Erkek damızlık kuş az yada yok olanlarda yavru. Bu konuda Ankara’da yönlendirebileceğiniz bir adres var mı?
Ankara Ulus kuş halinde, Nilay kuş galerisi var. İnternetten telefon numaralarına ulaşabilirsiniz, küçük kuş sevkiyatı gerçekleşmiş ise fazlaca kuş gelmiştir. Ben oradan kuş alırım genelde ve istediğim çeşitliliği karşılayan tek yer. Yasak sonrası iletişim kurunuz mutlaka

Oyla 0
Mutlaka uğrayacağım. Giderken dişiyi götürmem gerekli mi? Ne yapmam lazım eş seçme sürecinde? Denediğim iki kuşada ilgi göstermedi. Vurma yok ama kafesin köşelerine çekilip ikiside ayrı takıldı. Alışırlar diye iki kuşuda ikişer hafta beklettim olmadı.Son getirdiğim erkeği iki gün önce iade ettim.

Oyla 0
Çok güzel bir dişi maşallah. Genelde dişiye seçtirmek garanti iştir ancak her zaman işe yaramayabilir. Kuşu götürürseniz ve durumu anlatırsanız yardımcı olurlar. Kuşları ayırabileceğiniz bir kafes talep edin ya da kendi kafesinizi götürün. İçine erkekleri attıktan sonra dişiyi bırakın. Erkekleri yine siz seçin ama. 4-6 erkek kuşun içine atmanız yeterli olacaktır. Ardından bir süre uzaktan takip edin. Bir tanesini mutlaka yanaşacaktır. Yanaşmaz ise beğendiğiniz bir kuşu alıp götürebilirsiniz. Bazen ortam değişimi kuşlarda olumlu cereyan etmiyor.

* Kuş seçerken kafes içinde lider erkekleri görebilirsiniz. Özellikle onları tercih ederseniz baskınlık sağlayacaktır

Oyla 0
Kırmızı göz olunca ne oluyor siyah olunca ne oluyor bende bir adet albino kırmızı göz var ondan soryorum

Oyla 0
Kırmızı gözlüler albino, siyah olanlar spangle, çift faktörlüler. Dikkatli incelerseniz renk geçişleri var vücudunda. Albinolarda bu olmaz. Saf beyazdır ve açık mavi yansımaları olur farklı ışıklar altında

Oyla 0