• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yamakasi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yamakasi

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar merhaba. Nasılsınız iyisinizdir inşallah. Bir sorum olacak ben kararsız kaldım açıkçası aradayım. Bu kuşum erkek mi yoksa dişi mi. Ben erkek diyorum ama yinede emin olmak adına sizlerdende görüş bekliyorum rica etsem.
Geçenlerde cuma günü Son olarak @İpek.s hanımefendi erkek diye cvp verdi ama yinede hala tereddütteyim.
şimdiden çok teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• IMG_0821.jpeg
    IMG_0821.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0820.jpeg
    IMG_0820.jpeg
    58.5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0818.jpeg
    IMG_0818.jpeg
    57.7 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0817.jpeg
    IMG_0817.jpeg
    62.1 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0816.jpeg
    IMG_0816.jpeg
    56.6 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba farklı bir görüş almak istiyorsunuz sanırım
Doğanay hocam da onaylamıştı tereddüte maal vermeyecek şekilde cinsiyet belirgin
Farklı bir görüş Gelmeyecektir gelse de gerçek değişmez

Arkadaşlar merhaba. Nasılsınız iyisinizdir inşallah. Bir sorum olacak ben kararsız kaldım açıkçası aradayım. Bu kuşum erkek mi yoksa dişi mi. Ben erkek diyorum ama yinede emin olmak adına sizlerdende görüş bekliyorum rica etsem.
Geçenlerde cuma günü Son olarak @İpek.s hanımefendi erkek diye cvp verdi ama yinede hala tereddütteyim.
şimdiden çok teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar.
erkek...

Merhaba farklı bir görüş almak istiyorsunuz sanırım
Doğanay hocam da onaylamıştı tereddüte maal vermeyecek şekilde cinsiyet belirgin
Farklı bir görüş Gelmeyecektir gelse de gerçek değişmez
Tekrardan teşekkür ederim @İpek.s hanımefendi. Hayır gerçeğin değişmemesi aşikar. tereddütte kalma nedenim ise cerenin iki delik ortasındaki çok hafif beyaza çalan ama beyaz renk olmayan renkten ötürü söylemiştim. teşekkür ederim sağolun. Erkek olması ise ayrı sevindirici elbette.