Dal darı indirim kodu

Taha Avcu

Yasaklanmış Kişilik
Bir alışveriş sayfası ya da sitesi hakkında bahsetmek kural ihlali mi bilemiyorum. Eğer öyleyse silebilirsiniz. Daldari.net sitesinde bir kampanya başlatmışlar çok büyük birsey değil ama alacak varsa belki işine yarar diye paylaşmak istedim. 2020 hasatı dal darılar satışa başlamış. Kod bölümüne 2020 yazarsanız fiyattan yüzde 10 düşüyor.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Bir alışveriş sayfası ya da sitesi hakkında bahsetmek kural ihlali mi bilemiyorum. Eğer öyleyse silebilirsiniz. Daldari.net sitesinde bir kampanya başlatmışlar çok büyük birsey değil ama alacak varsa belki işine yarar diye paylaşmak istedim. 2020 hasatı dal darılar satışa başlamış. Kod bölümüne 2020 yazarsanız fiyattan yüzde 10 düşüyor.
Ooo, deneyeyim bir. Harbi işe yarıyor ha. Gerçi %10 çok bir indirim değil de yine güzel. Benim dal darım var, şu an ihtiyacım yok. Paylaştığın için teşekkür ederiz.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Şahsen çok pahalı. Kilosu 20-30 TL arası satılan darıyı indirimle 45'e satıyor.

Hakkı E.

Forum Sakini
Benim darım bitti. Yeni hasat olup normal fiyatından satan bir yer biliyor musunuz?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Facebook üzerinden aratmanı tavsiye ederim. Çok satıcısı var. Yaşadığınız şehirde bulabilirsiniz ve kargo ücreti ödemeden alabilirsiniz. Tek sorun kimi zaman 1 kg satışı yapmıyorlar. Sorup, rica edebilirsiniz.