Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Diazyme 256 Kullanımı, Ne işe Yarar?
Diazyme 256 Probiyotik ve Multienzim Takviyesidir. İlaç değil, gıda takviyesidir. Diazyme 256 kullanmamızın amacı hastalıkların önceden engellenmesi ve tedavilere gerek kalmadan kuşlarınızı korumaya almaktır. Sindirim düzenleyici de diyebileceğimiz bu kullanılması önemli olan katkıyı kuşlarınızdan eksik etmeyiniz. Bunu kendi evlerinizde de yapabilirsiniz (bu ürün kadar etkili olmasa da yokluğunda verilebilir). Gerekli link aşağıda;
Ancak kuşlarımız hastalanmasın diye kuşlarımızı vitaminlere ve ilaçlara boğmamalıyız. Hazır vitaminlerle beslemek yerine doğal vitaminler içeren sebze ve meyveleri kuşlarımıza yedirmeliyiz. Diazyme haftada ya da 2 haftada 1 vermek yeterli olacaktır.
diazyme_256_probiyotik_kus_sindirim_duzenleyici_250gr.jpg
Diazyme 256 faydaları neledir ?
- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
- Hastalıklara karşı direnci arttırır ve koruma sağlar
- Sindirim sistemini düzenler
- Yediği yemlerin sindirilmemiş ve çiğ şekilde atılımını engeller ve yemlerdeki vitaminlerden maksimum fayda alınmasını sağlar.
- Stresi önler
- İshali önler
- Üreme döneminde dişide yumurta erkekte ise döl verimliliğini arttırır.
- Sindirim sisteminde oluşan zararlı bakterilerin üremesini ve artmasını engeller.
- Ölümcül hastalıklara sebep olan enfeksiyonlara karşı direnci arttırır.

Diazyme 256 nasıl kullanılır ?
Diazyme 256 1 litre suya 5 gr şekilde kullanılır. 200'lük suluklarda 0,7 oranına yaklaşık tekamül eder. Yarım gram ekleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus Diazyme 256 içeren suyu kafeste sadece 1 günden kısa süre tutun ertesi gün normal suyunu verin.

Diazyme 256'yı alırken ufak ambalajlardan almaya dikkat edin. Eğer 1 veya 2 kuş besliyorsanız 80 gram lık paketler size 1 yıl boyunca yetecektir fazlasını alırsanız ürünün son kullanma tarihi geçeceğinden kullanamayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Taha Avcu

Yasaklanmış Kişilik
Bir Probiyotik alacağım senin önerini biliyorum.bu ürünler suluktamı etkili mamadamı etkili oluyor. haftada 1 mi 2 mi kullanacağız.
Hocam suluktakiler daha etkili toz olanlarda bakteriler uyur pozisyonda oluyor. Ancak gel gör ki toz daha pratik oluyor mamaya falan kattigin için tercih sana kalmış.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Bir Probiyotik alacağım senin önerini biliyorum.bu ürünler suluktamı etkili mamadamı etkili oluyor. haftada 1 mi 2 mi kullanacağız.
Bütün katkılar mamada daha etkili oluyor diye biliyorum ben. Mama daha etkilidir. Haftada 1 defa kullanılabilir. Haftada 2 kez mama yapıyorsan 2 defa da verebilirsin.

Tayfunnn

iyikus.com Üyesi

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Şuan Diazyme kullanmıyorum. 2017 yılında açmıştım bu konuyu ama belki de o zamanda yararlı bir fark yaratmıyordu tam emin değilim. Önermeme demiyeyim ama daha iyi ürünler bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
Mama yiyorlarsa suda vermeye gerek yok. Yemiyorlarsa su mecbur tercih edilecek.

Melek Cankurt

iyikus.com Üyesi
Şuan Diazyme kullanmıyorum. 2017 yılında açmıştım bu konuyu ama belki de o zamanda yararlı bir fark yaratmıyordu tam emin değilim. Önermeme demiyeyim ama daha iyi ürünler bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
Mama yiyorlarsa suda vermeye gerek yok. Yemiyorlarsa su mecbur tercih edilecek.
Doğanay bey trendyolda Röhnfried marka tüm sezon sağlık paketi başlığıyla kampanya gördüm sultan papağanım için önerir misiniz kampanyada pek de gerekli olmayabilecek ürünler var mı sizce

Ekli dosyalar

• 847ABFB2-744A-46BF-A075-54D6FE920E0E.png
    847ABFB2-744A-46BF-A075-54D6FE920E0E.png
    672.6 KB · Görüntüleme: 33

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
şu an satılmakta olan di-a-zyme 256 A isimli ürün probiyotik değil maalesef, özellikle belirtmek istedim çünkü piyasada böyle bir algı var. ben de yanılıp probiyotik diye aldım

edit: firmanın internet sitesindeki kataloğun ekran görüntüsünü de paylaşıyorum. "maksimum probiyotik ve enzim bileşeni" yazmışlar ama içerisinde probiyotik yok. resmen kelime oyunu bu

Screenshot_20211214-121315_Instagram.jpg

Screenshot_20211214-120041_Photos.jpg
Screenshot_20211214-120419_Photos.jpg

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Detaylı incelemek lazım. Trichoderma citrinoviride Bisset ve diğer şeyler antagonistik özellikleri sayesinde toprak bileşenlerinden gelebilecek zararları bağlamak için kullanılıyordu sanırım. Bağırsak flora düzenleyici dendiğinde akla ilk gelen probiyotik ve prebiyotikler var. Süs olsun diye laktoz yerleştirmemişlerdir içeriğe muhtemelen. Oldukça çelişkili

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
Detaylı incelemek lazım. Trichoderma citrinoviride Bisset ve diğer şeyler antagonistik özellikleri sayesinde toprak bileşenlerinden gelebilecek zararları bağlamak için kullanılıyordu sanırım. Bağırsak flora düzenleyici dendiğinde akla ilk gelen probiyotik ve prebiyotikler var. Süs olsun diye laktoz yerleştirmemişlerdir içeriğe muhtemelen. Oldukça çelişkili

hocam teker teker baktım içerigine maalesef hicbirisi probiyotik bakteri değil