Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
7,882
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Diazyme 256 Kullanımı, Ne işe Yarar?
Diazyme 256 Probiyotik ve Multienzim Takviyesidir. İlaç değil, gıda takviyesidir. Diazyme 256 kullanmamızın amacı hastalıkların önceden engellenmesi ve tedavilere gerek kalmadan kuşlarınızı korumaya almaktır. Sindirim düzenleyici de diyebileceğimiz bu kullanılması önemli olan katkıyı kuşlarınızdan eksik etmeyiniz. Bunu kendi evlerinizde de yapabilirsiniz (bu ürün kadar etkili olmasa da yokluğunda verilebilir). Gerekli link aşağıda;
Ancak kuşlarımız hastalanmasın diye kuşlarımızı vitaminlere ve ilaçlara boğmamalıyız. Hazır vitaminlerle beslemek yerine doğal vitaminler içeren sebze ve meyveleri kuşlarımıza yedirmeliyiz. Diazyme haftada ya da 2 haftada 1 vermek yeterli olacaktır.
diazyme_256_probiyotik_kus_sindirim_duzenleyici_250gr.jpg
Diazyme 256 faydaları neledir ?
- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
- Hastalıklara karşı direnci arttırır ve koruma sağlar
- Sindirim sistemini düzenler
- Yediği yemlerin sindirilmemiş ve çiğ şekilde atılımını engeller ve yemlerdeki vitaminlerden maksimum fayda alınmasını sağlar.
- Stresi önler
- İshali önler
- Üreme döneminde dişide yumurta erkekte ise döl verimliliğini arttırır.
- Sindirim sisteminde oluşan zararlı bakterilerin üremesini ve artmasını engeller.
- Ölümcül hastalıklara sebep olan enfeksiyonlara karşı direnci arttırır.

Diazyme 256 nasıl kullanılır ?
Diazyme 256 1 litre suya 1 çay kaşığı gelecek şekilde kullanılır. Ancak 1 litre suya 1 kaşık atıp karıştırarak aynı su kullanılmamalıdır. 1 litreye 1 çay kaşığı sadece bir ölçek olarak düşünün. Suluğunuzun boyutuna göre miktarı ayarlamaya çalışın. Örneğin; suluğunuza çay kaşığının ucuyla ekleyin ve aynı çay kaşığıyla karıştırarak kafesinize koyun. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus Diazyme 256 içeren suyu kafeste sadece 1 günden kısa süre tutun ertesi gün normal suyunu verin.

Diazyme 256'yı alırken ufak ambalajlardan almaya dikkat edin. Eğer 1 veya 2 kuş besliyorsanız 80 gram lık paketler size 1 yıl boyunca yetecektir fazlasını alırsanız ürünün son kullanma tarihi geçeceğinden kullanamayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst