Dış Parazitler, Bitlerle Mücadele - Vilmectin

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
Vilmectin yerine stronghol, bitason gibi ürünlere de yönelebilir. Önemli olan ivermectin etken maddesidir. Bahsettiğiniz ürün tek başına yeterli gelmeyebilir ancak bir süreliğine kullanılabilir. Dozaj ayarlaması zor olabilir sizdeki ürünün.
avimec tavsiye eder misiniz? onunda içeriğinde Ivermectin varmış.

Ürün hakkinda nette pek bir bilgi yok. Etken maddesini yazabilir misiniz?
Spray ürünleri genelde önermiyorum çünkü göz tahrisleri ve solunum sorunlarini tetikleyebiliyor

Bu ürün bit için etkili değil bitin oluşturduğu tahrişlerini gidemeye yardımcı oluyor
Bircok yere sorarak nihayet 9-10 aylik oldugunu tahmin ettigim kusumun kasinmasini onlemek icin bu Avromec damlayi buldum, sanirim sizde bunu oneriyordunuz? Bir diger sormak istedigim sey kusum tuydeydi ama sanirim simdilerde gecti ancak kasintisi devam ediyor,kafasini tunege surtuyor ve kanattini kasiidigi zaman beyaz kepek gibi cok ince parcalar dokuyor yanlarindada cok minicik siyahliklar oluyor buseyler bitlendigini gosterir degil mi? Endisem hayvan bitlenmemisse bu Avromec damlayi gereksiz yere kullanmis olucam ve zarar vermekten feci korkuyorum😔

Benim önerdiğim U200 du
Avromec hakkında bilgi sahibidir değilim
Tüy döktüğü Zaman dökülen siyah şeyler tüpçükler bit olmayabilir brn kuşlarıma dış parazit yaptım dediğiniz gibi gerekmedikçe asla önermiyorum ben kafes temizliğine dikkat edildiği sürece bitlerin oluşması pek mümkün değil kuşunuza banyo yaptırın eğer sevmiyorsa fisfis yardımı ile yıkanmasını sağlayın

Benim önerdiğim U200 du
Avromec hakkında bilgi sahibidir değilim
Tüy döktüğü Zaman dökülen siyah şeyler tüpçükler bit olmayabilir brn kuşlarıma dış parazit yaptım dediğiniz gibi gerekmedikçe asla önermiyorum ben kafes temizliğine dikkat edildiği sürece bitlerin oluşması pek mümkün değil kuşunuza banyo yaptırın eğer sevmiyorsa fisfis yardımı ile yıkanmasını sağlayın
avimec tavsiye eder misiniz? onunda içeriğinde Ivermectin varmış.

siz değil ama içeriğinde ivermectin olması sebebiyle Y.Doğanay hoca bu markada olabilir demişti.Sizinle kafes tabanı görüntüsü paylaşıyorum,rica etsem yorumlayabilir msiiniz siyah parçacıkları, temizlikle ilgili hiç endişem yok çünkü kafes tabanını hergün yıkıyorum, hatta temzilik ve hassaslık durumunu abartıyor olabilirm :ROFLMAO: yıkanmayıhiç sevmiyordu iki gündür oyuncaklarla kandırıp girdirmeyi başardım

1690020713660.png1690020905978.png1690020954759.png1690021188371.png

Ekli dosyalar

• 1690020645047.png
    1690020645047.png
    9 KB · Görüntüleme: 2
siz değil ama içeriğinde ivermectin olması sebebiyle Y.Doğanay hoca bu markada olabilir demişti.Sizinle kafes tabanı görüntüsü paylaşıyorum,rica etsem yorumlayabilir msiiniz siyah parçacıkları, temizlikle ilgili hiç endişem yok çünkü kafes tabanını hergün yıkıyorum, hatta temzilik ve hassaslık durumunu abartıyor olabilirm :ROFLMAO: yıkanmayıhiç sevmiyordu iki gündür oyuncaklarla kandırıp girdirmeyi başardım

Ekli dosyayı görüntüle 29786Ekli dosyayı görüntüle 29787Ekli dosyayı görüntüle 29788Ekli dosyayı görüntüle 29789
Bu ürünü kullanabilirsiniz bana göre Doğanay hocam da bir baksın tabi
Resimler net değil tam anlamadım ama siyah olan cismi parmağınızın ucuna alıp güneş ışığında bakarsanız bit ise görünür zaten ama ben bit olduğunu düşünmüyorum
Şunu ekliyim 4 kuşuma dış parazit yaptım bir tanesinin kaşıntısı geçmedi tüyde olduğu için

bu ürünü kullanabilirsiniz. Parazit olsun veya olmasın önemli değil. Tış parazitlerle mücadele için önlemsel hareket etmek gerekiyor