dişi muhabbet kuşları ne zaman kızgınlaşma dönemine girer

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan salih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

salih

Forum Sakini
dişi muhabbet kuşları ne zaman kızgınlaşma dönemine girer. şu anda benim kuşum 10 aylık. kızgınlaşma dönemine girmiş mi?

Kafes tabanına beyaz peçete koyarsanız dışkıları daha net analiz etmek için
Tamam

Tamam kardeşim yarın atarsın ozaman. Yarın birde kuşun videosunu çekip at daha iyi yorumlarız ;)
Tamamdır

Kafes tabanına beyaz peçete koyarsanız dışkıları daha net analiz etmek için
ekledim

Max 6 saat dursun sonra çıkar onu
kuşun dışkısı normalmi

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 9
Oyla 0
B vitamini ne işe yarıyor
Tüylerin sağlıklı olmasını, tüy dönemini hızlı geçirmesini, stres azaltma gibi faydaları var ancak üstatlarda dışkıları yorumlasın ona göre farklı birşey önerebilirler. Ben tuyde olduğunu düşündüğüm için söylemiştim ancak kabarıklık tüyden kaynaklı değil.

Oyla 0
Dışkılar normal. Ama bazı durumlarda dışkıda değişim olmaz mesela solunum yolu enfeksiyonlarında. O yüzden dışkının normal olması yanıltmasın sizi.

Kuyrukta atma olduğunu yazmışsın daha önce. Kuşun sorunu solunumla ilgili muhtemelen.

Videosunu çekip eklermisin...

Oyla 0
Dışkılar normal. Ama bazı durumlarda dışkıda değişim olmaz mesela solunum yolu enfeksiyonlarında. O yüzden dışkının normal olması yanıltmasın sizi.

Kuyrukta atma olduğunu yazmışsın daha önce. Kuşun sorunu solunumla ilgili muhtemelen.

video ekleyemiyorum

Oyla 0

Buraya yükleyip linki paylaşabilirsiniz

Oyla 0
Tüy döneminde olabilir. Kuyruk atması şiddetli değil bu nedenle normal bence. Dışkılar temiz görünüyor

Oyla 0
B kompleks vitamin kullanımı, ortam ısısı iyi ise banyo ve protein ihtiyacının giderilmesi gerekiyor. Bu nedenle Tolyamin forte gibi bir ürün tercih edilebilir. Yahut diğer b vitamini ve aminoasit içeren markalar

Oyla 0