Dişi muhabbet kuşu arıyorum

marslan

iyikus.com Üyesi
Herkese hayırlı günler öncelikle. Kuşlarım yavruluydu dişisini kaybettim maalesef. 4 yavruya baba bakıyor bende destek oluyorum.
Tekrardan dişi muhabbet arıyorum amacım öyle ticaret falan değil sadece yavru beslemek yavruların büyüdüğünü görmek.
Bu sebepten dolayı Erzincan çevresinde gönderim yapabilecek olan İngiliz 1 yaş civarında muhabbet kuşu arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üzülüm kötü olmuş kuluçka dönemi kayıp yaşamanız. Umarım biri çıkar ve yardımcı olur.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üzülüm kötü olmuş kuluçka dönemi kayıp yaşamanız. Umarım biri çıkar ve yardımcı olur.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Erkek kuş seçimi çok önemli ya. Kimisi yuvaya girmesini istemiyor ama erkek kuş büyük rol oynuyor.

Oyla 0

Merve B.

Veteran
teşekkür ederim erkek bakıcı çıktı hepsini besliyor şu anlık .
Maşallah erkek kuşun bakıcısı olması çok güxel oluyor.Hem dişinin yükünü azaltıyor hemde böyle üzücü durumlarda işe yarıyor.İnşallah hepsine yetişir kendisi de sağlıkla atlatır kuluçkayı.

Oyla 0

marslan

iyikus.com Üyesi
Yavrular , ölen anne , bakıcı baba
Yavruların boyutu nasıl olur sizce renkleri nasıl olur bide ?

Oyla 0

Merve B.

Veteran
O maşallah büyükler kendini kurtarmış sayılırlar.Minik biraz zorlar ama babanın yükünü alırsanız o da sağlıkla beslenir bence.Annede çok güzelmiş maşallah.Renk olarak babaya benziyecekler gibi gözüküyor.Boyut olarakda anne de baba iriler sanırım.Onlar gibi olacaklardır.

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Bence üretimhaneden almanızı tavsiye ederim erkegi götürmeniz gerekir ayrıca yavrulara zararda verebilir kolay degil yavruları kabullenmesi zaten farklı ortam strese girecek dişi.
o krakeride çıkarsanız iyi olur çünkü kimyasal madde var onlarda
dal darı kııl darı daha iyi olur kuşunuz çok seviyorsa kendiniz evdede yapabilirsiniz krakeri

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yavrulardan 2 tanesi parçalı mutasyon olacak. Gelen yavruların renkleri beyaz tabanlı bariz belli. Gri ve mavi ağırlıklı olacaktır. 1 tanesi babasının kopyası. Son tüyü az olanı henüz anlayamıyorum ama spangle gibi. Annesi gibi değil hiç biri :(
İriliklerini bu şekilde anlamak güç maalesef. Ama anne babasının ayarında olurlar.

Oyla 0

marslan

iyikus.com Üyesi
Bence üretimhaneden almanızı tavsiye ederim erkegi götürmeniz gerekir ayrıca yavrulara zararda verebilir kolay degil yavruları kabullenmesi zaten farklı ortam strese girecek dişi.
o krakeride çıkarsanız iyi olur çünkü kimyasal madde var onlarda
dal darı kııl darı daha iyi olur kuşunuz çok seviyorsa kendiniz evdede yapabilirsiniz krakeri
Yanlış anlamışsınız üstadım eşe baksın diye atmayacam daha sonra eşe Atacam inşallah bunlar büyüsün

Oyla 0

marslan

iyikus.com Üyesi
Yavrulardan 2 tanesi parçalı mutasyon olacak. Gelen yavruların renkleri beyaz tabanlı bariz belli. Gri ve mavi ağırlıklı olacaktır. 1 tanesi babasının kopyası. Son tüyü az olanı henüz anlayamıyorum ama spangle gibi. Annesi gibi değil hiç biri :(
İriliklerini bu şekilde anlamak güç maalesef. Ama anne babasının ayarında olurlar.
Parçalı mutasyon derken hangi renk olur acaba böyle bişey çıkar mı üstad spangle derken nasıl olur acaba merakla bekliyorm . Bu arada anneleri de geçen sene babayı öldürmüştü 3095

Oyla 0

marslan

iyikus.com Üyesi
O maşallah büyükler kendini kurtarmış sayılırlar.Minik biraz zorlar ama babanın yükünü alırsanız o da sağlıkla beslenir bence.Annede çok güzelmiş maşallah.Renk olarak babaya benziyecekler gibi gözüküyor.Boyut olarakda anne de baba iriler sanırım.Onlar gibi olacaklardır.
Teşekkür ederim. Mama desteği veriyorum küçük olanın kursağı kurumuştu iki gün mama yaptım enjektör ile verdim açıldı sonra maşallah baba besliyor onu da. Gerisini bekliyorum artk

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üstteki attığınız fotoğraf teksas mutasyonu. Sizin kuşunuzdan maalesef çıkmaz. Çıkabilmesi için erkek bir teksas kuşa ihtiyacınız var.
spangle;
3096
parçalı;
3097

Oyla 0