Dişimin bu hareketleri normal mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Abdullah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu hareketi sık yapıyor görünüyor. Genelde bunu o bölgenin temizliğini yapmak için yapıyorlar diye biliyorum. Yuvaya bazı kuşlar yumurtlama günü yaklaştığında ilgi gösteriyor. Bu tip bir durumu olabilir ya da kızgınlıktan çiftleşiyor olabilir.

Oyla 0
Bu hareketi sık yapıyor görünüyor. Genelde bunu o bölgenin temizliğini yapmak için yapıyorlar diye biliyorum. Yuvaya bazı kuşlar yumurtlama günü yaklaştığında ilgi gösteriyor. Bu tip bir durumu olabilir ya da kızgınlıktan çiftleşiyor olabilir.
İsteği dışında bi titremede yapıyor ayağı bir iki üreticiye sordum kas ya da sinir sistemi ile ilgili dediler beni düşündüren ileride olursa kuluçkaya nasıl yatacak

Oyla 0
Gün içinde hep böyle ise sorun ancak kuşlar bu hareketi rutininde de yapıyorlar. Eğer farklı bir durum ise ben duymadım hiç

Oyla 0
Bu kadar sık yapılma durumuna bende denk gelmedim açıkçası... Sanki ayaklarında yahut ayak diplerinde sorun varmış, o nedenle yapıyormuş gibi... Bişey rahatsız ediyor gibi... Kontrol ettiniz mi ayaklarını, bacaklarını ve bacak bitimi tüy deri kısımlarını?

Oyla 0
Bu kadar sık yapılma durumuna bende denk gelmedim açıkçası... Sanki ayaklarında yahut ayak diplerinde sorun varmış, o nedenle yapıyormuş gibi... Bişey rahatsız ediyor gibi... Kontrol ettiniz mi ayaklarını, bacaklarını ve bacak bitimi tüy deri kısımlarını?
Dikkatimi çeken sadece bunlar var

Ekli dosyalar

• F07A709E-AEDE-4201-9A31-ACE9E0CBD16A.jpeg
    F07A709E-AEDE-4201-9A31-ACE9E0CBD16A.jpeg
    941.1 KB · Görüntüleme: 15
Oyla 0
Titremeden ziyade yukarda da söylediğim gibi; rahatsız eden birşey var ve kaşınma hareketi yapıyor gibi.

Ayağında ki hafif pullanma bazen mantar başlangıcında da olabiliyor.

Doganay hocanın önerdiği ürünü kullanabilirsiniz 3-4 gün boyunca. Ayaklarına iyice yedirerek sürünüz. Gelişmeleri istişare ederiz tekrar.

Eğer olumlu anlamda gelişme olursa, bu kaşınma gibi hareketi de bırakacaktır.

Oyla 0
Titremeden ziyade yukarda da söylediğim gibi; rahatsız eden birşey var ve kaşınma hareketi yapıyor gibi.

Ayağında ki hafif pullanma bazen mantar başlangıcında da olabiliyor.

Doganay hocanın önerdiği ürünü kullanabilirsiniz 3-4 gün boyunca. Ayaklarına iyice yedirerek sürünüz. Gelişmeleri istişare ederiz tekrar.

Eğer olumlu anlamda gelişme olursa, bu kaşınma gibi hareketi de bırakacaktır.
Çok teşekkür ederim. Kullanacağım umarım iyi gelir.

Oyla 0