Dışkı analizi

GüzelKuş

Veteran
Bubi'nin dışkısında bir değişim farkettim de. 2-3 kere aynı yapınca merak ettim. İkisi de farklı bu arada.

Ekli dosyalar

• IMG_20201211_223449~2.jpg
    IMG_20201211_223449~2.jpg
    857.4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20201211_223507~2.jpg
    IMG_20201211_223507~2.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
Demin abisi veteriner olan bir arkadaşımla konuştum Avidiare diye bir ürün önerdi başka bir forumda daha önerdiler. Ama size sormak istedim ne dersiniz?

Oyla 0
Bağırsak enfeksiyonlarında ve bazı bakteriyel problemlerde kullanılan bir ürün. Deneyebilirsiniz.

Oyla 0
Avidiareyi internette bulamadım. Buldum da emin olmadım. Divitsol hangi markaydı internette Apex markası vardı. Avidiare'yi kullanan var mı hangisi daha iyidir ?
Avidiare eskiden üretiliyordu. Artık onun yerine avidiar üretiliyor ancak onun kadar etkili değil sanırım. Daha doğrusu birisi ilaç sinifindaydi. Şuan üretilen premiks önleyici takviye gibi

Oyla 0
Peki avidiareyi bulma şansım var mı? Yada divitsol mu avidiare mi? Hangisi daha etkili sizce.
Divitsol kullanmadım. Avidiare pet sitelerinde yok. Hepsiburada da falan satılıyor ancak yeni üretimi olmadığı için tarihinin eski olma ihtimali var ya da avidiar yollayabilirler avidiare diye

Oyla 0
Divitsol biraz daha premiks gibi bir ürün ancak avidiare içerisinde bulunan Nitrofurazon'dan dolayı ilaç kategorisinde. Son zamanlarda 2 farklı şekilde üretiliyor galiba. Bir netliğim yok bu ürün için ve içerisinde Nitrofurazon bulunmuyor. Buda ürünün çöp ürün olmasına sebep oluyor.
Divitsol ise tamamen ishale ve bağırsak florasını düzenlemeye yönelik, pektinli bir karışımı var.

Oyla 0
Divitsol biraz daha premiks gibi bir ürün ancak avidiare içerisinde bulunan Nitrofurazon'dan dolayı ilaç kategorisinde. Son zamanlarda 2 farklı şekilde üretiliyor galiba. Bir netliğim yok bu ürün için ve içerisinde Nitrofurazon bulunmuyor. Buda ürünün çöp ürün olmasına sebep oluyor.
Divitsol ise tamamen ishale ve bağırsak florasını düzenlemeye yönelik, pektinli bir karışımı var.
Anladım. Teşekkür ederim.

Oyla 0
Oyla 0
Şimalcim, bu süreci resimli bir konu haline dönüştürürsen eğer bir çok üyemize ve ziyaretçiye yardımcı olmuş olursun. Çok geçmiş olsunn

Oyla 0