Dışkıda yem ve karaciğer problemi

edakk

iyikus.com Üyesi
Merhaba muhabbet kuşum karaciğer büyümesi tedavisi görüyor cleansing tea toz halinde mamasına ekliyorum bu süreçte veteriner kesinlikle versele laga kullanmasını söyledi önceki yemi golden wings idi ve onu çok severek yiyordu ancak o karaciğer yağlanmasına neden oluyor dedi ve mutlaka tedaviden sonuç almak için versele kullanmamızı söyledi. Versele kullanmaya başladığımızdan beri dışkıda yem görülüyor ve kuş sürekli yem yemeye iniyor ( yemin sindirilmeden dışkıda gözükmesi aç kalmasına sebep olur mu?) probiyotik ile cözmeye calisiyorum ancak kum olmadigi icin elimde fayda etmiyor galiba. Ne yapmaliyim versele ile kusum aç kaliyor golden wings ise karaciğerini büyütüyormuş:(

Merhaba, aldığınız ürün bayat olabilir. Yeni bir paket yem alınız. Bence veteriner yanlış bir yorum yapmış, eski yemi kullanılabilir. Versele laga veya king gibi yem karışımları daha zengin içeriğe sahip ve daha güvenli. Bu nedenle onları seçmek iyi olacaktır daima.

Merhaba, aldığınız ürün bayat olabilir. Yeni bir paket yem alınız. Bence veteriner yanlış bir yorum yapmış, eski yemi kullanılabilir. Versele laga veya king gibi yem karışımları daha zengin içeriğe sahip ve daha güvenli. Bu nedenle onları seçmek iyi olacaktır daima.
Bayat olduğunu düşünmüyorum kokusu güzel baya bayat gibi durmuyor. Mama değişiminden olmuş olabilir mi? 3 gün probiyotik verdim dışkısı çok güzeldi şimdi yine bozulmaya başladı. Gold wingse dönmek istiyorum karaciğer yaglanmasi yapmaz degil mi ?