Dışkıları nasıl sizce

Dışkılar iyi değil hala evet. Son olarak çift başlık oluştuğundan hangi ürünler ne süreyle kullandığınızı ekler misiniz?

Oyla 0
Röhnfried'ın Hexenbier diye bir ürünü var, sıvı dışkıları hızlıca topladığı belirtiliyor.
Doğal bir ürün, yan etkisi yok.
Laboratuvar sonuçları gelene kadar deneyebilirsiniz. Başka zamanlarda da elinizin altında bulunursa bağışıklık ve vücut direnci anlamında faydasını görürsünüz.

Oyla 0
Röhnfried'ın Hexenbier diye bir ürünü var, sıvı dışkıları hızlıca topladığı belirtiliyor.
Doğal bir ürün, yan etkisi yok.
Laboratuvar sonuçları gelene kadar deneyebilirsiniz. Başka zamanlarda da elinizin altında bulunursa bağışıklık ve vücut direnci anlamında faydasını görürsünüz.
Onu da alırım da param kalmadı hocam. Tahlile gönderecek parayı bile anca denkleştirdim. Dolabı karıştırırken şansıma birkaç metal para buldum, bi baktım toplam 10 euro. Yarın onları bozduracağım. Onlar da çıkmasa otobüs paramı biriktirip gönderecektim :D

Bir dahaki aya alırım bunu. Hatta entrobac ve gerwit de alacaktım. Bu ürünün de dahil olduğu güzel setleri var internette. Teşekkürler bilgi için.

Oyla 0