Dışkılarında Bir Sorun Var Mı?

.....

iyikus.com Üyesi
Merhaba. Kuşlarımdan Haciko birkaç hafta önce kursak mantarını atlattı.Veteriner diğer kuşlarıma da önlem amaçlı ilaç verdi. En son 2 hafta önce kullandım. Şuan dışkıları pek iyi gözükmüyor. Herhangi bir hastalık belirtisi var mı söyleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Haciko:

Balkız ve Dalin:

Melek:

Son düzenleme:
Melek'in dışkısı fena değil. Belki bir gün kullanımlık nilverm gibi iç parazit ilacı kullanılabilir.
Balkız ve dalin'e de iç parazit verilebilir tek günlük

Haciko ise biraz daha zaman gerektiriyor. Tedavi yormuş gibi onu. Su tüketimi arttı mı?

Melek'in dışkısı fena değil. Belki bir gün kullanımlık nilverm gibi iç parazit ilacı kullanılabilir.
Balkız ve dalin'e de iç parazit verilebilir tek günlük

Haciko ise biraz daha zaman gerektiriyor. Tedavi yormuş gibi onu. Su tüketimi arttı mı?
İlaç verdiğim için takviyelerine ara vermiştim. Onlara devam edeyim mi? Su tüketimi aynı gibi, yarın ölçüp daha net bir şey söyleyebilirim.
Son olarak Nilverm'i temin edebileceğim bir yer var mı internette? Birkaç yere baktım ama yoktu stoklarda.

İlaç verdiğim için takviyelerine ara vermiştim. Onlara devam edeyim mi? Su tüketimi aynı gibi, yarın ölçüp daha net bir şey söyleyebilirim.
Son olarak Nilverm'i temin edebileceğim bir yer var mı internette? Birkaç yere baktım ama yoktu stoklarda.
Facebook üzerinde bulunabilir bir ihtimalle. Veteriner ürünleri 😪
İlaç kullanımı bittiyse evet desteğe devam