Doğal Fermantasyon Kuş Maması Hakkında.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan omgoktas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

omgoktas

iyikus.com Üyesi
Sayın yöneticilerimiz ve üyelerimiz.Doğal fermantasyon isimli bir mama piyasada dolaşmakta.Bir üretici arkadaşım da bana 1 kg hediye etti.Fakat hiç bilmediğim birşey olduğu için kuşlarıma vermedim.Bu konuda sizlerin değerli görüşlerine ihtiyacım var.Bu mamayı kullanan üyelerimiz yöneticilerimiz sizler neler düşünüyorsunuz?

Teşekkür ederim.Saygılarımla.

Yanlış hatirlamiyorsam @Malkoçoğlu bir konu açmıştı bununla alakalı. Hiç deneyimlemedigim icin simdilik bir yorumum yok ancak bir şey ogrenirsem ekleyecegim mutlaka

Oyla 0
Sayın Taha bey herşeyin takdir edersiniz ki herşeyin ekolojik dengede olanı iyidir.Lakin siz kadar tecrübe sahibi birisi olmadığım için öncelikle sizin değerli görüşlerinizi rica edelim.Ben bugün kuşlarına verdim.Sade nemlendirip deneyeceğim öncelikle sonrasında sebze ile sonrasında yumurta ve sebze ile.Daha önce Golden wings ve rotipeti kuşlarına yediremedim.Powermax malumunuz.Versele Lagayı kısmen kuşlar seviyor.Eğer başarabilirsem Df mama bence en doğal olanı ama kuşları gerekli besini sağlayacağı konusunda bilgi sahibi değilim.

Şimdiden teşekkürler.Saygılarımla

Oyla 0