Entobac probiyotik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aknaz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aknaz

iyikus.com Üyesi
Bu gün grpeturunleri.com' dan aldığım probiyotik ve vitaminler geldi. Entrobac' in son kullanım tarihi 12/22 ( ne kadar doğruysa) kokusu ekşimiş süt ürünleri gibi. Bu normal mi

Çözüm
Evet. Aynı tarihli ürün bende de var, merak etmeyin GR Pet'in bir sahtekarlık yapacağını sanmıyorum, oldukça fazla alışverişim oldu hiç problem yaşamadım.

Bu arada eğer aldığınız ya da alacağınız ürünler ile ilgili sorularınızı Facebook'tan GR Pet Ürünleri ile iletişime de geçebilirsiniz. Gayet ilgili ve samimi bir tavır sergiliyor.
Evet. Aynı tarihli ürün bende de var, merak etmeyin GR Pet'in bir sahtekarlık yapacağını sanmıyorum, oldukça fazla alışverişim oldu hiç problem yaşamadım.

Bu arada eğer aldığınız ya da alacağınız ürünler ile ilgili sorularınızı Facebook'tan GR Pet Ürünleri ile iletişime de geçebilirsiniz. Gayet ilgili ve samimi bir tavır sergiliyor.

Oyla 0
Çözüm

Teşekkür ederim

Oyla 0