erkek değişimi

Merve B.

Veteran
ispinozlar da erkek değişimi yaptım. Çünkü diğeriyle hiç bir gelişme göstermediler. İlk başta üçünü bir araya koyduk. Bu ikisi anlaştılar ve diğer erkeği dışladılar.Biz de diğer erkeği ayırdık.Şuan da dişinin kardeşi olan erkeği dişinin yanına attık. Yani bunlar. Ve direk yuvaya girip çıkmaya başladılar. Diğeriyle hiç bir şekilde yuvada takılmıyorlardı.Ve sanırım şuanda yuva örmeye bile başladılar. Ve yuvadan çıkmıyorlar neredeyse 3-5 saat olmasına rağmen çok iyiler.Cinsiyetleri dişili erkekli değil mi yanlış yapmıyoruz. Ki olmasa yuva örmezlerdi sanırım.Çok heyecanlı bir durum :D

Ekli dosyalar

• 20180109_235940.jpg
    20180109_235940.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 3

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
çok anlamadığımı belirtmiştim :D fakat ben çok heyecanlandım. Umarım dediğin gibidir. Haberdar et

Oyla 0

Merve B.

Veteran
Biliyorum söylemiştiniz :) Yine de yazayım dedim. Baya heyecan yaptım çünkü:) Oturup sabaha kadar yuva da yatışlarını izleyebilrim. Dediğim gibi diğeriyle hiç böyle değillerdi. Biz şuan ki erkeği dişi diye getirdik. Erkek beğensin dişileri ayıralım dedik. Ama erkek kovuldu.Dişi bildiğimiz erkek gibi erkek çıktı. :D Diğerini kovaladı.İnşallah olumlu sonuçlar alırım ve burada paylaşırım. Konu olarakta açarım.Besleyecek olanlar faydalanır. Ama önce doğru sonuçlar almam gerek :D

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
şu sıralar final haftam. Bu ayın 20 si gibi uygun kategori açacağım ispinozlarla ilgili. Beraber araştırıp, paylaşımlarda bulunuruz. Olur mu?

Oyla 0

Merve B.

Veteran
Biz de son durum :) Bulut yanaşmıyor bile Poyraz da onları da dışarı çıkarma çabasında çebelleşip duruyor :D Bu kadar merhamet fazla be oğlum :D

Oyla 0

Merve B.

Veteran
Bizimkiler sanırım bizim kalkma saatimiz gecikince yapıyorlar. :) Sırf ses olsun diye:)Çünkü son zamanlarda Bulut hep zıt gidiyor :D Ne dersem tersine yapıyor :) Emin olmamakla birlikte böyle düşünüyorum :D Sizinkiler ilgisiz kaldıkları için mi yapıyorlar acaba?Sınavlardan dolayı az vakit ayırıyorsanız.

Oyla 0