Erkek Kuşum Kızışmış Mı?

Merhaba bana lacivert koyu mavi gibi gelmedi cere rengi kizistiklarinda cere rengi koyulasir ışıktan kaynaklı da olabilir zaten kizistigini sadece cere renginden anlayamayiz hareketlerinde de değişiklik olması gerek tekse genelde oyuncaklarına kusarlar dişi varsa yanında dişinin karşısında etkilemek için sağ sola giderler kafalarını sallarlar ağızlarına yem kusma durumları olur genelde yani gözlemlemek gerek sizin kusunuzda böyle durumlar mevcut mu yanında dişi var mı yoksa tek mi

Evet var 3-4 aydır ama arada bir kemirmek dışında ilgisizler 🤨
Onlar zamanla giriceklerdir kemirmeleri iyi bişey siz kendi hallerine bırakın bu sürede de çok fazla dışarı çıkarmayın 1 2 saat yeterli dışarda olmaları için içeride kaldıkları sürece oraya daha fazla ilgileri olur havuç vs verebilirsiniz çok fazla olmucak şekilde

Onlar zamanla giriceklerdir kemirmeleri iyi bişey siz kendi hallerine bırakın bu sürede de çok fazla dışarı çıkarmayın 1 2 saat yeterli dışarda olmaları için içeride kaldıkları sürece oraya daha fazla ilgileri olur havuç vs verebilirsiniz çok fazla olmucak şekilde
Havuç veriyorum onun dışında yemlerine biraz da nijer tohumu kattım. Normalde bütün gün dışarıdalar ama birkaç gündür çıkarmıyorum ilgileri dağılmasın diye. Yağlanmalarindan da endişe ediyordum, dediğiniz gibi günlük 1-2 saat çıkarmak sorun olmazsa çıkarayım. Teşekkürler 🤗

Havuç veriyorum onun dışında yemlerine biraz da nijer tohumu kattım. Normalde bütün gün dışarıdalar ama birkaç gündür çıkarmıyorum ilgileri dağılmasın diye. Yağlanmalarindan da endişe ediyordum, dediğiniz gibi günlük 1-2 saat çıkarmak sorun olmazsa çıkarayım. Teşekkürler 🤗
Rica ederim 🙂 Bu süreçte ben çıkarmıyorum hiç tek tünek kullanmak burada çok işe yarıyor süreç boyunca kafes büyük olunca rahat hareket edebiliyorlar kizisma varsa yuvalık kemirme vs. varsa sorun olmaz cikarmazsaniz daha kolay alisirlar vitaminlerini de eksik etmezseniz rahat bir süreç gecirirler

Kafesi yüksek bir yere koyun ve çok fazla rahatsız etmeyin onlar hazır olduğunda süreç başlar erkeğin kızışmasi pek birşey ifade etmez dişinin kızışmasi ve erkeği beğenmesi seyri sizin istediğiniz gibi geliştirir