Erkek muhabbet kuşu

Esraa

iyikus.com Üyesi
1 buçuk yaşında erkek muhabbet kuşumun sağ göz çevresindeki tüyler dökülüyor ve haifif şişlik var gibi ayrıca sağ burun deliğindende minicik su geldiğini gördüm 2 gün önce . Terramiycin kullanıyorum birde bugün çayla pansuman yaptım gö çevresine. Çok fazla olmamak kaydı ile bikaç gündür önceki zamanlarından daha az konuşuyo daha az uçuyo ama bakınca keyfi yerinde gibi 1 ay önce yanına bir dişi aldık dişi daha bebek sayılır grldiğinde henüz 1 aylıktı acaba ondanmı sıkılıyor

Göz çevresi tüylerin dökülmesi solunum enfeksiyonuyla alakalı olabildiği gibi mantar ile alakalıda olabilir. Kuşun gözünün resmini çekin ve kısa bir videosunu çekip ekleyin. Birde dışkısının resmini ekleyin bakalım...

Oyla 0
Sağ be sol gözü
Dışkısını yarın çekip göndericem dışkı normal gibi bi değişiklik görmedim bide 2 kuş var aynı kafes ayırt edebilirmiyiz bilmiyorum yarın göndericem ama yinede

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    462.5 KB · Görüntüleme: 4
Oyla 0
Sağ ve sol gözü
Dışkısını yarın çekip göndericem dışkı normal gibi bi değişiklik görmedim bide 2 kus var aynı kafeste ayırt edebilirmiyiz bişmiyorum ama yarın yinede çekip göndericem.

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    462.5 KB · Görüntüleme: 3
Oyla 0
Video gönderemiyorum sunucunun işlemi uzun olduğu için sistem kabul etmiyor başka türlü gönderebilirmiyim

Oyla 0
Merhaba youtube ya da diğer sitelere yükleyip link paylaşabilirsiniz.

Oyla 0