Eş tutma

TATLI ERİK

iyikus.com Üyesi
İki muhabbet kuşum var erkek dişiye kusmak istiyor dişi izin vermiyor erkek gagasına vuruyor dişinin dişi kuş erkeğe kızıyor birbirlerine alıştılar erkek dişiyi çok seviyor , yuvalık taktım dişi kuş bazen içine bakıyor geçenlerde içine girip çıktı sizce eş tutarlar mı ne yapabilirim üretim yapmak istiyorum erkek bazen dişiye kusuyor

Eş tutmaları için ne yapabilirim ?
Erkek muhabbet kuşunuz çift faktör
Dişi muhabbet spangle
Yavruları çok güzel olacaktır.

Eş tutma belirtileri sizin dedikleriniz fakat Ama bu hareketleri yapan muhabbet kuşları kesinlikle eş tutmuş olduğu söylenemez Çünkü eş değil de arkadaş olmuş olabilirler.
Dişi kuşunuzda yumurta olsa bile bu kesinlikle eş tuttukları için değildir. Dişi kızışmış bile olsa , yumurtanın dolu olabileceği gibi kızgınlık yumurtasi boş yumurta olma ihtimali de vardir.
Kafesi yüksek bir yere koyabilirsiniz.
Kuşları pek dışarı cıkarmayın.
kafes içindeki oyuncakları aparatları kaldirabilirsiniz.yuvaligin önüne bir tunek koyun.
Tüyleri kadar ömürleri olsun.😊

Son düzenleme:
Kafes yüksek bir yerde tek tünek dışarı çıkarmıyorum bu süreç ne kadar uzun sürer dişi kuşu kızgınlık yumurtası yok fakat yuvalığı artık tanıyor içine iki defa şimdiye kadar girdi çıktı kapısının yuvarlagini bide neden kemirir ? Yuvaliğin içinde talaş vs yok şuan

Erkek muhabbet kuşunuz çift faktör
Dişi muhabbet spangle
Yavruları çok güzel olacaktır.

Eş tutma belirtileri sizin dedikleriniz fakat Ama bu hareketleri yapan çiftler kesinlikle eş tutmuş olduğu söylenemez Çünkü eş değil de arkadaş olmuş olabilirler.
Dişi kuşunuzda yumurta olsa bile bu kesinlikle eş tuttukları için değildir. Dişi kızışmış bile olsa , yumurtanın dolu olabileceği gibi kızgınlık yumurtasi boş yumurta olma ihtimali de vardir.
Kafesi yüksek bir yere koyabilirsiniz.
Kuşları pek dışarı cıkarmayın.
kafes içindeki oyuncakları aparatları kaldirabilirsiniz.yuvaligin önüne bir tunek koyun.
Tüyleri kadar ömürleri olsun.😊
Kafes yüksek bir yerde tek tünek dışarı çıkarmıyorum bu süreç ne kadar uzun sürer dişi kuşu kızgınlık yumurtası yok fakat yuvalığı artık tanıyor içine iki defa şimdiye kadar girdi çıktı kapısının yuvarlagini bide neden kemirir ? Yuvaliğin içinde talaş vs yok şuan

Yuvalığın içini Keşfediyor.