Farklı Marka Yem

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini
kuşlarımın türü : gloster kanarya alışık oldukları marka kötü bir marka farklı markaya geçicem ama sevmezlerse ne yapmalıyım?

O zaman sen yeni yem al. Eğe sevmezlerse şu ank yemine devam edersin

Oyla 0
versela lega yulafsız kanarya yemi bulamadım internetten
Biraz inceledim cidden kaliteli markaların yulafsız kanarya karışımı yok. Bu durumda ya en az miktarda yulaf içeren ürünü seçebilirsiniz ya da versele, benelux vs gibi markaların karışımlarına bakarak petshoptan kendiniz yulafsız bir karışım yapabilirsiniz.

Oyla 0
Ben sana veresele, natural ya da G1 almanı öneririm. Yulaf oranları yüzde 5 civarı. Tohumlar kaliteli olduğu için fazla yem seçme olacağını sanmıyorum. Gardenmixin yemlerindeki yulaf oranı genelde 10-15 ve üzerinde oluyor. Bu yüzden kuşlar yulafa fazla yonelebiliyor.

Oyla 0
Yemciden yada petshoptan aspur tohumu gibi tohumlari kendiniz alip evde bir kapta karistirin.
Bunu alsam olurmu
Ben sana veresele, natural ya da G1 almanı öneririm. Yulaf oranları yüzde 5 civarı. Tohumlar kaliteli olduğu için fazla yem seçme olacağını sanmıyorum. Gardenmixin yemlerindeki yulaf oranı genelde 10-15 ve üzerinde oluyor. Bu yüzden kuşlar yulafa fazla yonelebiliyor.
teşşekür ederim versela interneten alacağım

Oyla 0