Forpuslar 💫🎉 kulukcada 🧿

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kullanıcı Değerlendirmesi
4.00 Oylama

İpek.s

Yönetici
Moderatör
Herkese merhaba ☺️
Forpuslar ile İlk defa Kuluçka sürecine girmiş bulunuyorum çok heyecanlıyım 😍 sürecin nasıl geçeceği, yavruları , çok merak ediyorum temmuz ayında eş olarak aldığım kuşlarım kulukca sürecine girdi süreci sizinle adım adım paylaşmak istiyorum 😊 maşallahinizi eksik etmeyin

💫Yumurta belirtisi popoda şişlik
💫Yuvada fazla vakit geçirme
💫Sonrasında dışkıda büyüme
Muhabbet kuşları ile aralarında fark var belirti olarak görsel ekleyeceğim forpus besleyen ve düşünen arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum 🌿

Resimde görüldüğü gibi popoda şişlik var 🥰
Ve aşırı derecede yuvayı kuruma iç Güdüsune sahip size alışkın forpus bile kulukca sürecinde saldırgan olabiliyor video da görüldüğü gibi

Herkese merhaba diğer iki yumurtanın kontrolünü beraber yaptık folluk temizliği yapamıyorum malesef 😕 izin vermiyor bir yumurtadan ses geliyor diğeri ise çatlamış ama ses gelmiyor umarım sorun yoktur

Umarım hocam ama yavrunun çıkmasına çok sevindim mıncıracağınız günlere az kaldı hadi bakalım ☺️

Umarım hocam ama yavrunun çıkmasına çok sevindim mıncıracağınız günlere az kaldı hadi bakalım ☺️
Çok teşekkür ederim 🙏 hocam birini ben çatlatmis olabilir miyim diye düşünüyorum 😔 emin de değilim açıkçası belki çıkacak yakın zamanda o yüzden kendi çatlatmis olabilir

hocam forpuslar bu konuda çok kıskanç. Daha dikkatli olmak gerekiyor kuluçka sürecinde