Gagasında siyah bir leke var ve koku yapıyor

Ertuğrul kurt

Yeni Üye
Selamın aleyküm öncelikle en içten saygılar, yaklaşık 2 ay oldu her ne kadar mantar ilacı ile tedavi etmeye çalışsam da gün geçtikçe daha da kötü oluyor gagası solmaya başladı halsizlik bazen enerjisi yerinde ama sol gaga tarafı aşırı şiş yeme içmesi gayet yerinde ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ona göre bir şey yapacağım ve aşırı derecede koku yapıyor saygılar.

Ekli dosyalar

• IMG_20220104_230936.jpg
    IMG_20220104_230936.jpg
    993.4 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Vetorka kliniği öneririm kesinlikle,güncellemek istedim.Egzotik hayvanlar konusunda tecrübeliler.Cerrahi işlemlerde de oldukça iyiler.Bir an önce götürmeniz iyi olur.
Merhaba,

Acilen uzman bir veterinerin görmesi gerekiyor.

Merhaba, bu kuş nasıl besleniyor bu şekilde :(
Mutlaka deneyimli bir kuş veterinerin görmesi gerekiyor. Sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok şu aşamada. Verilecek merhemlerle o bölgenin düzelmesini beklemek gerekecek

Merhaba, bu kuş nasıl besleniyor bu şekilde :(
Mutlaka deneyimli bir kuş veterinerin görmesi gerekiyor. Sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok şu aşamada. Verilecek merhemlerle o bölgenin düzelmesini beklemek gerekecek
Yeme içmesi ilk aldığım gibi değişmedi örneğin bugün enerjik di dediklerinizi uygulucam teşekkürler ?

Selamın aleyküm öncelikle en içten saygılar, yaklaşık 2 ay oldu her ne kadar mantar ilacı ile tedavi etmeye çalışsam da gün geçtikçe daha da kötü oluyor gagası solmaya başladı halsizlik bazen enerjisi yerinde ama sol gaga tarafı aşırı şiş yeme içmesi gayet yerinde ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ona göre bir şey yapacağım ve aşırı derecede koku yapıyor saygılar.
allah şifa versin inşallah. sorularda hep acil acil acil diye konular gördükçe içim acıyor. herkesin evladı iyi olsun ?