Garden mix içerik

VBZE433 

Uzman Yetiştirici
G1 Şampiyon üretici serisi kullandım hep. Vakumlaması iyi değildi bu yaz biraz sorun oldu. Hobipet M003 ve M007 yemlerim bu yaz külliyen kurtlu çıktı. İlk defa ciddi üretici yemi sıkıntısına düştüm. Şimdilik taze yemim var ama arayışlarım devam ediyor. Görüşleriniz çok değerli.

Deli Nature 85 Şampiyon serisi online bulamadım. Olmazsa ben de münferit alıp karıştırma usulünü tercih edeceğim.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
G1 Şampiyon üretici serisi kullandım hep. Vakumlaması iyi değildi bu yaz biraz sorun oldu. Hobipet M003 ve M007 yemlerim bu yaz külliyen kurtlu çıktı. İlk defa ciddi üretici yemi sıkıntısına düştüm. Şimdilik taze yemim var ama arayışlarım devam ediyor. Görüşleriniz çok değerli.

Deli Nature 85 Şampiyon serisi online bulamadım. Olmazsa ben de münferit alıp karıştırma usulünü tercih edeceğim.
Valla hocam sana ben kendi karışımımı önereyim. 4-4-1 şeklinde bir karışımım var. 4 ölçü ak darı - 4 ölçü aspur ve 1 ölçü de ispinoz yemi ekleyip karıştırıyorum ve çok da güzel oluyor. Ben tohumlarımı Akyol’dan alıyorum. Eğer tohum toptancısı bulabilirsen kendin karıştır en güzeli. Hem de hesaplı oluyor. Yok ben uğraşamam diyorsan da aşağıdakini alabilirsin. Ben kefil olurum. Çok kaliteli yem. Taze, tozsuz, içeriği güzel. Sana da öneririm. Benelux Premium Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Üretici Yemi 20 kg sadece 250,00 TL

VBZE433 

Uzman Yetiştirici
Valla hocam sana ben kendi karışımımı önereyim. 4-4-1 şeklinde bir karışımım var. 4 ölçü ak darı - 4 ölçü aspur ve 1 ölçü de ispinoz yemi ekleyip karıştırıyorum ve çok da güzel oluyor. Ben tohumlarımı Akyol’dan alıyorum. Eğer tohum toptancısı bulabilirsen kendin karıştır en güzeli. Hem de hesaplı oluyor. Yok ben uğraşamam diyorsan da aşağıdakini alabilirsin. Ben kefil olurum. Çok kaliteli yem. Taze, tozsuz, içeriği güzel. Sana da öneririm. Benelux Premium Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Üretici Yemi 20 kg sadece 250,00 TL
Kaan teşekkür ediyorum.

Uğraşmaz mıyım? Seve seve. Benelux Premium iyi ki vardı elimde o sayede taze yeme devam ettik. Akyol'un sağı solu belli olmaz ama bundan sonra kendim karıştırma gayretinde de olacağım. Bir arkadaşın bulduğu tohum toptancısını da denemeyi düşünüyorum.

Benimkiler finch yemi bir türlü sevmediler

Çokca farklı marka ve çeşitli yem kullanmayı seviyorum çünkü bende aynı anda hem yavrulu takımlar hem tek damızlıklar hem de kendime ayırdığım yavrular oluyor. Bıkmadan ve ihtiyaçlarına göre yesinler istiyorum.

Umit. 

Yönetici
Moderatör

Hocam Ankara'da birde Bor Ticaret var. Her türlü yemi bulabilirsin. Yakınsan bir uğra oraya ;)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ben Bor ticaretten alışveriş yapıyorum. Vivid açık yemini kullanıyorlar.
Fiyatlar eskisi gibi uygun değil. Kendi ticari siteleri de var. borticaret. c*m

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Ben Bor ticaretten alışveriş yapıyorum. Vivid açık yemini kullanıyorlar.
Fiyatlar eskisi gibi uygun değil. Kendi ticari siteleri de var. borticaret. c*m

Doğanay alışveriş yapıyorsun ama hiç tavsiye etmiyorsun böyle yerleri :) Bor ticaret iyidir vividin 2 çeşiti var birisi %40 aspurlu diğeri normal hangisini tercih ederseniz artık. Ve vivid dışında bravo 302'de var burada. Ve kendi özel yem markalarıda var. Hem toptan hem perakende satan bir yer. Yani bi uğramaya değer...