Göbüş Oğluşumun Son Hali

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yeliz B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yeliz B.

iyikus.com Üyesi
Öncelikle merhabalar. Bikaç hafta önce göbüşü annemin evinden kendi evime getirdikten sonra bir anda hastalanmış gibi olması sonucu sizlere neyi olduğunu sormuştum. Pek hasta gibi gözükmüyor demiştiniz sonra tavsiyenizle veterinere de götürdüm gerçekten de hiçbir şeyi yokmuş 😊 tek derdi annemi özlemekmiş. Evine dönünce benim evimdeki o mutsuz halinden eser kalmadı şuan gayet iyi. Çok teşekkür ediyorum sizlere 🙏😊

Ekli dosyalar

• IMG_20230531_111848.jpg
    IMG_20230531_111848.jpg
    17.3 KB · Görüntüleme: 4
Maşallah göbüş'e anneniz de güzel bir bağ kurmuş anlaşılan mecburiyet yoksa bence hiç ayırmayın iyi olmasına çok sevindim tüyü kadar ömürlü olsun, ♥️

Maşallah göbüş'e anneniz de güzel bir bağ kurmuş anlaşılan mecburiyet yoksa bence hiç ayırmayın iyi olmasına çok sevindim tüyü kadar ömürlü olsun, ♥️
Çok teşekkür ederiz 🙏 evet kesinlikle göbüşü annem geçen yaz balkon camında buldu malesef sahibini bulamadık. Yaklaşık 8 aydır annem bakıyor aralarında inanılmaz bir bağ var. Bir ara annem şehir dışına çıkınca benimde evde muhabbet kuşum olduğu için yalnız kalmasın diye kendi evime getirdim ama dediğim gibi inanılmaz üzüldü bu kadar kötü olacağını düşünmemiştik açıkcası. Neyse ki şuan gayet iyi ve mutlu 🥰

Çok teşekkür ederiz 🙏 evet kesinlikle göbüşü annem geçen yaz balkon camında buldu malesef sahibini bulamadık. Yaklaşık 8 aydır annem bakıyor aralarında inanılmaz bir bağ var. Bir ara annem şehir dışına çıkınca benimde evde muhabbet kuşum olduğu için yalnız kalmasın diye kendi evime getirdim ama dediğim gibi inanılmaz üzüldü bu kadar kötü olacağını düşünmemiştik açıkcası. Neyse ki şuan gayet iyi ve mutlu 🥰
Dışarıdan gelen bir kuş bu denli annenize alışmis olması mükemmel muhtemelen çok güzel bakıyor ve oda bunun karşılığıni veriyor maşallah 🧿 😍 anneniz ile güzel bir yaşam diliyorum göbüş'e 💕

Son düzenleme:
Dışarıdan gelen bir kuş bu denli annenize alışmış olması mükemmel muhtemelen çok güzel bakıyor ve oda bunun karşılığıni veriyor maşallah 🧿 😍 anneniz ile güzel bir yaşam diliyorum göbüş'e 💕
Amin🤲 çok teşekkür ederiz güzel yorumunuz için 🥰🙏

Moderatörün son düzenlenenleri:
Maşallah hocam, iyi olması sevindirdi doğrusu. Bazı kuşlar sahiplerine aşırı bağlanıyorlar