Göğüs kemiği

Gokkusagi76

iyikus.com Üyesi
bugün muhabbet kuşumun göğüs kemiğinin sertleştiğinin farkına vardım.günlük rutinini aynı şekil devam ettiriyor. herhangi bir iştahsızlığı yok.ilk defa oldu sebebi ne olabilir?

Merhaba hassas teraziniz var mı? Mümkünse tartınız sorun olup olmadığını veya bir rahatsızlık varmı diye güncel dışkı resmini ve görsel ekleme şansınız varsa yükleyin bakalım

Tüy kalitelisi düşük görünüyor kullandığınız yemin markası nedir hangi takviyeleri kullanıyorsunuz ? Besleme düzeni nasıl ?

Tüy kalitelisi düşük görünüyor kullandığınız yemin markası nedir hangi takviyeleri kullanıyorsunuz ? Besleme düzeni nasıl ?
Yem genellikle garden miks kullanıyoruz.portfolyoda daha detaylı birşekilde yazmıştım orayada bakabilirsiniz isterseniz.ama genede buradada söyleyeyim beslenme düzeni olarak iki haftada bir mama veriyorum şuan.röhnfiried ürünlerini kullanıyorum.

Yem genellikle garden miks kullanıyoruz.portfolyoda daha detaylı birşekilde yazmıştım orayada bakabilirsiniz isterseniz.ama genede buradada söyleyeyim beslenme düzeni olarak iki haftada bir mama veriyorum şuan.röhnfiried ürünlerini kullanıyorum.
Beslenme düzenini değiştirebilirsiniz haftada bir defa yumurta maması verin içerisine çiğ susam , kişniş Nijer tohumu ,ve yeşillik koyabilirsiniz yem olarak ise bol aspurlu bir yem tercih edebilirsiniz gardenmix in hangisini kullanıyorsunuz
Versele laga Veya king markasını öneririm