Gögus tuyleri beyazlamasi.

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Çirkin

iyikus.com Üyesi
Merhabalar oncelikle yeni yasiniz ve logonuz kutlu olsun nice seneler gorun bu sitede insallah :) benim çimenin gogus tuyleri sonradan beyazlamaya basladi bunun tüy degisimiyle bir alakasi varmidir yoksa baska bi nedeni mi var? Yem yeme.su icme ishal vs bir skntisi bulunmamaktadir.20180613_115352.jpg20180613_115350.jpg20180613_115343.jpg20180613_115337.jpg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yeni tüyleri uzadığında beyazlıklar azalacaktır. O beyaz tüyler hep var alsında sarı tüylerin altında. Yeni çıkan bir şey değiller :)
Tüy dönemi bittiğinde daha parlak ve güzel tüy yapısına ulaşacaktır. Maşallah çok sevimli. Banyoluk koymanızı öneririm. sıcaktan bunaldıklarında kanatlarını bu görselde olduğu gibi açarlar.

Teşekkürler güzel dilekleriniz için.

Oyla 0

Çirkin

iyikus.com Üyesi
Banyoluga bir turlu alistiramadim ne yaptiysam girmiyo veya ben acele ediyorum. Baya bir uçuş yapti sonra geri kafese girdigi icin acti kanatlari :D bir de erkek disiyi yaklastiriyodu surekli kur opusme falan vardı bu 2 gundur erkek yanastirmiyo gibi pek disi yaklasinca gagasini uzatiyo hemen bana mi denk gelmistir hep mi boyledir bilmiyorum ama bir kavga durumu yok büyük ihtimal bana denk geliyo ilk es tutup sonradan boyle seyler olur mu ? Opusmeler oluyor tabi yani gene :D

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Eş tutma böyle anlaşılmaz. Kızgınlık döneminde ki hareketlerden anlayabiliyorsunuz. Birde eşleşme oldu diyelim, kuluçka esnasında ki uyumlarından. Şuan anlaşıyor görünebilirler ama kuluçkada dişi çıldırabilir. İstemeye bilir mesela.

Genelde bir uyum yakalamışlarsa pek eş bozulmaları olmuyor ama tabi belli olmuyor.

Oyla 0