Gözde sulanma

Uzun süre önce bir yere çarpmıştı ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum fakat halâ geçmedi gözde hafif sulanmada oluyor anlamadım göz çevresindeki tüylerinde 4988seyrek olması normal mi ?

Liebe55

Üye
Özel Üyemiz
Papagan kuslarindan pek anlamam ama gwnel olarak bizlerin ilac onerisinden ziyade veteriner kontrolu tavsiye ediyoruz ilac ismi verilir sonuc olumsuz olma ihtimali cikabilir

Liebe55

Üye
Özel Üyemiz
Cay demi ile pansuman yapmayi denedinizmi acaba

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, göz çevresi tüyleri uzayacaktır. B vitamini desteği vermenizi öneririm. Suluktan ya da mama ile. Su 8 saat ardından taze suyla değiştirilmelidir.
Göz için eczaneden gentagut alınabilir. 3-4 gün süreyle iki gözüne de damlatabilirsiniz. Toparlayacağını düşünüyorum. Birde göz pomadları var teramincin gibi. Bunuda temin edip göz içerisine değdirmeden çevresine sürerseniz kulaç çöpüyle faydalı olacaktır.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Bazı ürünler var ki örneğin Tolyamin forte gibi içinde ki katkılardan dolayı 4 saatten fazla durmaması gerekiyor. Eğer bir gün o ürünü denerseniz demek istediğimi anlayacaksınız :D
Yoğun lağamımsı bir kükürt kokusu oluşuyor.

Bazı ürünler var ki örneğin Tolyamin forte gibi içinde ki katkılardan dolayı 4 saatten fazla durmaması gerekiyor. Eğer bir gün o ürünü denerseniz demek istediğimi anlayacaksınız :D
Yoğun lağamımsı bir kükürt kokusu oluşuyor.
Evet gerçekten de öyle vitaminli suyundan sonra suluğunda hafif yağ tabakası oluşuyor