Gri dışkı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MiniKuş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuşunda kabarma, durgunluk ve normalden daha farklı olumsuz davranışları yok ise normal karşılanabilir. Gözlem yapmaya devam et lütfen.

Oyla 0
Dışarı da olması cereyan ya da strese maruz kalmadığı müddetçe problem olmayabilir. Bundan ziyade yediği farklı birşey var ise neden olmuş olabilir. Eğer devam etmiyorsa ve davranış, durumunda bir sıkıntı yok ise problem olan bir durum göremiyorum...

Oyla 0
Dışarı da olması cereyan ya da strese maruz kalmadığı müddetçe problem olmayabilir. Bundan ziyade yediği farklı birşey var ise neden olmuş olabilir. Eğer devam etmiyorsa ve davranış, durumunda bir sıkıntı yok ise problem olan bir durum göremiyorum...
Kafes tulu ayagina dolanmisti acaba ondan stres mi yaptı?

Oyla 0
Mümkündür. Bir nevi yaşam barsaklarda, sindirim sisteminde vuku buluyor:) Herhangi bir olağan dışı durumun yansıması olarak neticelenebiliyor(y)

Oyla 0
Kuşun diğer yaptığı dışkılarında resmini çekip atarmısın...

Oyla 0
Ya şahsen her durumda böyle ek takviyeleri pek sağlıklı bulmuyorum. Bunun yerine sevdiği şeyler verebilirsin ya da sevdiği şekilde alaka gösterebilirsin...

Oyla 0
Oyla 0
Çok parlak çıkmış resim. Kafese beyaz peçete serip yarın gün boyu yaptığı dışkılardan örnekler at istersen. Hem biraz zaman geçmiş olur, hemde dışkılarını takip etmiş oluruz. Eğer dışkılar ilk attığın gibiyse sürekli ozman ilaç kullanılması gerekiyor onu söyliyim...
dal darı verdim. Şuan normal dışkısı düzeldi. Neden böyle oldu anlamadım ama. Sabah yumurta mamasida vermistim ama hic yemedi.

Oyla 0