Kuş kolaj çalışması Gülşah Kandemir

GülşahKandemir

Forum Sakini
İlk çalışma;

"Ejderha muhabbet kuşu geliyor!"

DaenerysDrogon-D.jpg

İkinci çalışma;

"İki dişinin birbirini çekememesi"

1.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg

Üçüncü çalışma;

"Yorgun Çiko"

OHb9YYJ.jpeg

Dördüncü çalışma;

"Cezalı Pıtır"

cJfUI3D.jpeg

Beşinci çalışma;

"Utangaç Çiko"

WQEYGqw.jpeg

Altıncı çalışma;

"Aaaaaa"

qMrSZ8D.jpeg

Yedinci çalışma;

"Sen kimsin?"

7fIddPX.jpeg

Son düzenleme:
yaparsın ya :) ben de zaten katılım az diye katıldım :D
Merve ablayla yarışıcaksınız sanırım :D. Zaten az kişi var Kaan vardı onunda sanırım dersleri felan yoğundur sınav öğrencisi, Muratsani abi katılıyordu galiba ben varım bide unuttuğum var mı bilmiyorum. Benden bişey beklemeyin. Kaandan ses yok Muratsani abi den de yok. Sen Merve abla :D.

Merve ablayla yarışıcaksınız sanırım :D. Zaten az kişi var Kaan vardı onunda sanırım dersleri felan yoğundur sınav öğrencisi, Muratsani abi katılıyordu galiba ben varım bide unuttuğum var mı bilmiyorum. Benden bişey beklemeyin. Kaandan ses yok Muratsani abi den de yok. Sen Merve abla :D.
Keşke daha fazla katılım olsa :)

Bu arada sitedeki herkes bana "Bay kuş" diye hitap ediyor asıl ismim gizem Doğanay bile ilk başlarda bay kuş dedi sonra önceki gizem yazılı profil fotoğrafından anladı ama hala bay kuş diyen var

Bu arada sitedeki herkes bana "Bay kuş" diye hitap ediyor asıl ismim gizem Doğanay bile ilk başlarda bay kuş dedi sonra önceki gizem yazılı profil fotoğrafından anladı ama hala bay kuş diyen var
Öğrendiğim iyi oldu Gizem ablacığım. Artık sana bu şekilde hitap ederiz. Ben yeni öğrendim :D.

Çektiğimiz bir kaç video var. Onları da ekleyim dedim;

"Çok kaşınıyor ama"

"Geldimm geldimm"

"Kendime çok havalı bakarım"

"Çok da güzel kanatlarımız"

"Ahh bir türlü konamadım şuraya!"

"İlk defa kamera gören masum Boncuk"