Güvenini Kaybetmesi, Krem Sürememe

serdargndgn

Yeni Üye

Merhabalar iyi günler dilerim. 2 gün önce bu küçük arkadaşımın gözünde kızarıklık belirdi. Tabii ben de anlayan bilen kişilerin tavsiyesi ile teramisin krem kullanmaya başladım. Kuşum kendini çok güzel sevdirir, çok oyuncudur ama asla avuca gelme huyu yoktur. Ben de oyunla karışık bir şekilde fark ettirmeden sürme yoluna gittim. Hiç sorunu gibi yok gibi görünüyordu. Sabah, gece ve diğer sabah olmak üzere 3 kez uygulayabildim ancak son sürdüğüm andan beri bana olan ilgisini tamamen kaybetti. Parmağıma geliyor ama asla dokundurmuyor, sevdirmiyor. Kafesin üstünde gergin gergin bana bakıyor saatlerce. Akşam asla ikna edip kremini süremedim. Sabah oldu 2 saattir konuşmaya yaklaşmaya çalışıyorum ancak bana adeta aşık olan bu dostum maalesef hiç ilgi göstermiyor bana. Yukarıda kıyas olması için 2 gözünü de koydum. Fotoğraftaki haline göre iyileşme gösterdi biraz. Ama ben tedavisini yapamıyorum. Elime alıp zorla da süremiyorum çok fazla çırpınacağını biliyorum. Nasıl bir yaklaşım göstermem lazım? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Merhaba, bu aşamada sağlığı önceleyip krem ve gentagut göz damlasını kullanmanız iyi olacaktır. Güveni ise zamana bırakmalısınız.