güvenlik şart :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Beklenmedik bir sorundu. Kurtarmayı denedim fakat başarılı olamadım. Kusura bakma. Taşıma için küçük taşıma kafesleri alsan daha rahat olabilir hem sizin için hem onlar için tünek alta alınabilir böyle uzun seyahatlerde. Maşallah hallerinden memnun gibiler :D

Merve B.

Veteran
estağfurullah sorun değil :) sadece konu fazlalığı olmasın diye demiştim :) taşıma kafeslerini düşündüm ama aynı kafeste uzun süre kalınca skntı çıkarıyorlar birde gittiğimiz yerde uzun süre kalacağımız için taşıma kafesleri küçük olur rahat edemezler diye almadım onları alsam da bunları taşımak zorunda kalıcam en iyisi böyle taşıyım dedim :) çünkü bazı yerlerde korkan falan oluyo ya da devamlı açamıyorsun iyice uyuşurlar diye korkuyorum açıkçası ama tünek dediğiniz gibi alta alınabilir o hiç aklıma gelmemişti keyifleri yerinde sayılır ama Bulut'u araba tutuyor korkuyor :D Poyraz camdan dışarıyı görebilme derdin de :) ama göremiyor maalesef

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Rahat kanat hareketlerini yapabilmeleri için bence oyuncakları kaldırın. Sağ salim döndüler mi eve :)

Merve B.

Veteran
normalde yolda alıyoruz ama evdeyken sinirini ondan çıkarıyor alamıyoruz:) zaten kafeste durmuyolar evde de :D giderken dediğiniz gibi çıkardım kafasına çarpıyo hareket ettikçe diye içi gitti attım diye psikopatlık ve takıntı mevcut ama dönüşte unuttum açıkçası çıkarmayı :) döndüler şükür şimdilik bir sorunumuz yok gereken önemleri alıp hastalanmamalarını sağladığımı düşünüyorum hastalık Allah'tan tabi önlem bizden şimdi ev biraz serin kombiyi yaktık ama anca ısınıyor hareket etmelerini sağlıyorum ev ısınana kadar :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Sularına çay kaşığı ucuyla bal karıştırıp verebilirsiniz. Isınmalarına yardımcı olacaktır.