halsizlik ve hastalık belirtileri

Toprak20

Yeni Üye
Merhaba abilerim ve kardeşlerim benim muhabbet kuşum var Kafasında Kellik ondan sonra agzına yem şeyleri ondan sonra anüs tarafında tüylerin kapatmaması sorunu var halsiz ama iştahı yerinde hareketli ama her zaman uykusu var yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-01-23 at 20.52.38.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-23 at 20.52.38.jpeg
    209.1 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Image 2023-01-23 at 20.52.34.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-23 at 20.52.34.jpeg
    165.5 KB · Görüntüleme: 17

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
kuşun min 15 saniye videosunu paylaşıniz. (youtube ya da streamable.com üzerinden paylaşabilirsiniz)

kafes tabanındaki dışkilarin NET fotolarıni paylaşıniz

gagasının yanlarindaki tüyleri geri çekerek gaganin farklı açilardan bi kaç net fotosunu paylaşınız

kuş ne zamandır hasta?

lütfen hepsini tek seferde yanıtlayınız ki konu dağılmasin. kuşun durumu kötü

boşver

iyikus.com Üyesi
Merhaba benim bir sultan papağanım var ve kuş erkeğe göre daha halsiz mesela hep tüylerini topluyor (kendisini şişiriyor yani) ve kuyruk kısmından beyaz tüyler sarkık bunu nasıl çözebilirim hiç vitamin ilaç vb kullanmadım kuş 5 veya 6 yaşında falan nasıl çözebilirim lütfen söyleyin

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Merhaba benim bir sultan papağanım var ve kuş erkeğe göre daha halsiz mesela hep tüylerini topluyor (kendisini şişiriyor yani) ve kuyruk kısmından beyaz tüyler sarkık bunu nasıl çözebilirim hiç vitamin ilaç vb kullanmadım kuş 5 veya 6 yaşında falan nasıl çözebilirim lütfen söyleyin
Dışkıların net görülebileceği bir fotoğraf,ve hayvanın genel durumundan kısa bir video ekleyiniz.Yeni konu açarak paylaşırsanız daha iyi olur.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.