Hangi Elle Besleme Mamasını Önerirsiniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akifcik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akifcik

Veteran
Bildiğiniz üzere kuluçka maceram başladı:) Bu son zamanlarda kafanızı epey ütüledim ve ütülemeye de devam edeceğim:D
Bu seferki sorum, hangi elle besleme mamasını kullanmalıyım?

Röhnfried Crop Milk mi;Screenshot_2021-02-26-19-37-39-484_trendyol.com~2.jpgVersele Laga Nutribird A-21 miScreenshot_2021-02-26-19-37-32-495_trendyol.com~2.jpg

Şuraya da satıcının yorumunu bırakayım, bana cevabı yeterli gelmediği için size danışmak istedim:giggle:Screenshot_2021-02-26-20-06-12-787_trendyol.com~2.jpg

Çözüm
Zamanında hazırlamıştım bu tam senlik bir konu ama Akif hiç mi siteyi karıştırmıyorsun? :D
Hem de nasıl, kendi çocuğum olacakmış gibi heyecanlıyım anlamsızca:D
Hele bi çıksınlar yumurtadan ondan sonra başlıyor asıl serüven))her gün merakla bakıyor insan gün gün hangi gelişmeler yaşandı)çok güzel bi duygu Rabbim cani gönülden isteyen her kese nasib etsin .Bende merakla bekliyorum resimlerini atarsanız biraz büyüyünce :)

Oyla 0
Hele bi çıksınlar yumurtadan ondan sonra başlıyor asıl serüven))her gün merakla bakıyor insan gün gün hangi gelişmeler yaşandı)çok güzel bi duygu Rabbim cani gönülden isteyen her kese nasib etsin .Bende merakla bekliyorum resimlerini atarsanız biraz büyüyünce :)
Atmaz olur muyum, sağlıklıca büyüsünler yeter ki:giggle:

Oyla 0
Doğanay Abi anket açar mısın bu konuya, Röhnfried Crop Milk ve Versele Laga A-21 olarak. Ben en başta anketi açacaktım ancak kaldırmışsın sanırım bu özelliği :)

Son düzenleme:
Oyla 0
Akif benden beklemeyin her şeyi :D
Birazda taşın altına elinizi koyun. <3

Oyla 0
Senden beklemek değil, anket seçeneğini göremedim konuyu açarken, muhtemelen bu özelliği ya özel rütbeli kişilerin kullanımı taşımışsın, ya da tamamen kaldırmışsın diye düşünmüştüm:)

Oyla 0
Benim de yavrular gelecek anne çok yoruldu acaba ben de alıp bu mama ıle elle beslemeye başlasam mı 2 saatte bır ısten ısın alır gelır beslerım dıye düşündüm. Sızce ne yapmalıyım. Babaya pek güvenmiyorum da

Oyla 0
Benim de yavrular gelecek anne çok yoruldu acaba ben de alıp bu mama ıle elle beslemeye başlasam mı 2 saatte bır ısten ısın alır gelır beslerım dıye düşündüm. Sızce ne yapmalıyım. Babaya pek güvenmiyorum da
Günde 1,2 sefer ek besleme yapilabilir ama elinizde mutlaka bu ürünlerden herhangi biri bulunsun

Oyla 0