Hangi yemi alsam?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fuzuli
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fuzuli

iyikus.com Üyesi
Hayirli geceler. Yarin sultan papaganima yem almaya gidecegim. Annem kendi muhabbet kusuna Quik yem kullandigi icin bize de ondan almisti. Anca bitti sayilir paket. İlk olarak bu yemi kullandik yani. Simdi hangi yemi almaliyim? 'Kuslara hangi yem verilmeli' basligindaki yazilara baktim ama cok fazla baslik var ve sanirim cogu muhabbet kuslari ile ilgili. O yuzden tkrar yazma geregi duydum. Muhabbet kuslariyla sultan papaganlari ayni yemleri yiyebilir mi? Yiyebilirse oradaki yazilari tekrar okuyacagim. Bu arada quik yemdeki renkli kirintilari ve cekirdekleri flan ayikliyorum oyle veriyorum. Simdiden tesekkurler :giggle:

Merhabalar, bütçenizin durumuna göre aşağıda ki iki üründen birisini alabilirsiniz.

Oyla 0
Acik olarakta satiliyor, oyle alsam bir sıkıntı olur mu acaba?
Nereden alacağınıza bağlı. Mesela internet üzerinden güvenilir sirkülasyonu fazla olan yerlerden bölünmüş açık alabilirsiniz. Ama petshop gibi yerler konusunda emin değilim. Çokca fazla kötü deneyimler yaşandığı için şahsen önermiyorum.

Bu söylediğim ürünler "kaliteli" ürünlerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu yemleri gittiğiniz yerde ambalajlı olarak satın alabilirsiniz. Almadan önce internetten kargo dahil fiyatıyla karşılaştırıp öyle almanızı öneririm...

Pahalı olan ürünü sitemizde kullanan arkadaşımız var ve çok memnun. Versele Laga markasına güvenebilirsiniz. Özellikle ikinci ürünü öneririm. Dediğim gibi; bütçeniz doğrultusunda ilk ürünü de alabilirsiniz.

Oyla 0