Hobicilige Başlangıç Ürünlerim I ÖNERİLERE AÇIĞIM

HobiKanarya

Yeni Üye
Merhabalar tüm Forum üyelerine sağlıklı günler dilerim. Günlerdir sürekli araştırma yapıyorum hemen hemen her konuyu her tavsiyeyi dinleyip okudum. Ama her seferinde karar vericekken bir çıkmaza girdim ve sonunda bende bir konu açıp artık sizlerin desteğiyle son noktayı koymaya karar verdim. Şimdiden öneri ve destekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Vitamin için : Depovit ultra-vit & Pharmevet Supravit
Probiyotik için : Probiocti-bird & Poulcheck probiyotik
Bira mayası : Refarm bira mayası
Karaciğer tüy : Med tolyamin forte

Evet biraz da maddi açıdan dolayı bu ürünler arasında kaldım. Piyasada daha kaliteli ürünler elbette mevcut ama fiyat performans açısından bunları almayı düşünüyorum. Sizlerinde tavsiye ve görüşlerini almayı çok isterim. Tekrardan teşekkürler 🙏

Merhaba aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar 🙂
Röhnfried ürünleri piyasadaki en iyi marka
Doğru yerden bölünmüş olarak almanızı tavsiye ederim
Alabilirsiniz

Diğer ürünleri kullanmadığım için iyidir diyemiyorum

Merhabalar tüm Forum üyelerine sağlıklı günler dilerim. Günlerdir sürekli araştırma yapıyorum hemen hemen her konuyu her tavsiyeyi dinleyip okudum. Ama her seferinde karar vericekken bir çıkmaza girdim ve sonunda bende bir konu açıp artık sizlerin desteğiyle son noktayı koymaya karar verdim. Şimdiden öneri ve destekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Vitamin için : Depovit ultra-vit & Pharmevet Supravit
Probiyotik için : Probiocti-bird & Poulcheck probiyotik
Bira mayası : Refarm bira mayası

Evet biraz da maddi açıdan dolayı bu ürünler arasında kaldım. Piyasada daha kaliteli ürünler elbette mevcut ama fiyat performans açısından bunları almayı düşünüyorum. Sizlerinde tavsiye ve görüşlerini almayı çok isterim. Tekrardan teşekkürler 🙏
Öncelikle Hoşgeldiniz.
Evet maddi açıdan artık herşeye günlük değil anlık zam yapılmaktadır bu aşikar. Ama kuşlarınıza cidden iyi bakmayı düşünüyor ve maddi açıdan kendinizi sarsmamak adına temkinliyseniz. Nacizane benim görüşüm budur ki zamanında çok arkadaşlar kullanmıştır ve hala kullananlarda var azda olsa.
Avisol marka ürünleri bir nebzede olsa fiyat açısından bir tık ucuzdur. Onlara bakabilirsiniz vitamin açısından.
Ama tabiki Röhnfried Alman markalı ürünleri tercih ediniz imkanınız doğrultusunda. Teşekkür ederim şimdiden.
Yukarıda saydığınız Med Tollymain Forte hariç ( ki mükemmel takviye sorunsuz ben hala kulllanıyorum. ) Ama diğer marka ürünlerini bilmiyorum kullanmadığım için.

Merhaba, kaç kuşunuz var şuan hocam?
Vitamin için : Depovit ultra-vit & Pharmevet Supravit bu iki ürünü de duydum ancak ikisini de kullanmadım. Hemen hemen eş değerler. Alternatif olarak bir toz ürün düşünürseniz (gramaj olarak daha az), quiko markanın multivitamini olabilir.
Probiyotik için : Probiocti-bird & Poulcheck probiyotik Herhangi biri olabilir. Entrobac da değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Bira mayası : Refarm bira mayası. Bu marka oldukça yeterli gelir.
Karaciğer tüy : Med tolyamin forte alternatifsiz, en iyi ürün bence.

Merhaba, kaç kuşunuz var şuan hocam?
Vitamin için : Depovit ultra-vit & Pharmevet Supravit bu iki ürünü de duydum ancak ikisini de kullanmadım. Hemen hemen eş değerler. Alternatif olarak bir toz ürün düşünürseniz (gramaj olarak daha az), quiko markanın multivitamini olabilir.
Probiyotik için : Probiocti-bird & Poulcheck probiyotik Herhangi biri olabilir. Entrobac da değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Bira mayası : Refarm bira mayası. Bu marka oldukça yeterli gelir.
Karaciğer tüy : Med tolyamin forte alternatifsiz, en iyi ürün bence.
Merhabalar tekrardan. Şuan 22 tane kuşum var. Probiyotik için Poulcheck hiç duymamıştım ama bir üniversite de öğretim üyesi hocamız çok önerdi piyasada da çok duyulan bı probiyotik değil galiba şans vermek istedim. Bira mayası alacağım yerde refarmin kalmamış depovit Gold bira mayası önerdiler onu ekledim sepetime son durum bu şekilde. Depovit kafamı karıştırıyor çok seven de var ama bı o kadar sevmeyeni de var. Teşekkürler

Yanlış anlaşılmasın ancak bu tip ürünlerde başarılı, verimli pek markamız yok. Yerli ürünleri desteklemeyi severim ancak etkileri maalesef kötü. Eğer fiyat aralığı çok değilse diğer alman markası ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim. Entrobac, pavifac gibi.

Son düzenleme: