İki yabancı

Mehmet avcı

iyikus.com Üyesi
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar.
Yaklaşık 1 ay önce bi muhabbet kuşu aldım herşey iyi güzel alıştırmaya çalışıyoruz falan kafeste elimizden kaçıyordu yavaş yavaş elimize gelmeye başladı salmaya başladık oda güzel ama kafesin içinde gelen kuş dışında yanına gitsek kaçıyor avucumuza alıyoruz sevelim diye ısırmalar koparmalar falan sabahtan akşama kadar ilgileniyoruz ama genede yok 30403040yavru diye aldık acaba büyük mü

Merve B.

Veteran
Zamanla alışacaktır.Ben de ilk kez erkek yavrunun asabi oluşunu kendi yavrumda yaşadım.Bir de dişiler soğuk olur derler.Ama ben böyle yabani erkek görmedim:mad:Aynı sizin dediğiniz gibi davranıyor bana.Baya çaba ve uğraş gerektirecekler maalesef.Sabretmemiz gerek sanırım:)

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bazı kuşlar maalesef çok ürkek oluyorlar çevresinde ki her canlıya. Kimisi ise ilgi göstermesen bile seninle oynamak istiyor. Eğer ele alıştırılacaksa o tarz merakla bakan, inceleyen kuşlar seçmelisiniz.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
maalesef öyle değil. Bilezik eylül ayından itibaren dağıtılmaya başlanıyor. 2018'in eylül / ekimi diyelim. Eğer o tarihte takılmış ise ki büyük olasılık 4-5 aylık gibi. Tabi bu söylediğim tkkf için geçerli. Eğer tkkf ise tam yazanları belirtirseniz sahibine ulaşabilirsiniz.

Oyla 0