İnsanlardan muhabbetlere grip bulaşır mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sheby
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sheby

iyikus.com Üyesi
Evde herkes grip oldu malesef kuşumuz da inadina bize gelmek istiyor annemler de kuşa da bulasır sizden almayin diyorlar bulasabilir mi bi süre cikarmasak mı dısarı ?

Nadiren kuşları etkiliyor bizde ki grip. Bu gribinizin hangi virüs kaynaklı oluştuğuyla alakalı birazda. Hepsi geçiyor diyemiyoruz ama bilimsel olarak şu bu virüsü diyemediğimiz için kısmen geçebiliyor diyelim. Çok geçmiş olsun.

Oyla 0
Pamuk bize geldiğinde kafasında tüy yoktu bu hale 5 ayda geldi hiç ucamiyodu ama acayip hareketliydi insanlardan korkuyodu uçamadığı için geçen akşam elime aldım kucağımda duruyodu birden kaskatı kesildi ayaklari arkaya doğru uzandı öldü ama gayet hareketli gayet saglikliydi acaba kalp krizi mi geçirdi kuşlarda öyle bişey oluyomu çok üzgünüm bi türlü unutamiyrm

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0
Ekli dosyayı görüntüle 4705
Pamuk bize geldiğinde kafasında tüy yoktu bu hale 5 ayda geldi hiç ucamiyodu ama acayip hareketliydi insanlardan korkuyodu uçamadığı için geçen akşam elime aldım kucağımda duruyodu birden kaskatı kesildi ayaklari arkaya doğru uzandı öldü ama gayet hareketli gayet saglikliydi acaba kalp krizi mi geçirdi kuşlarda öyle bişey oluyomu çok üzgünüm bi türlü unutamiyrm
Üzüldüm kaybınız için. Kuşlar kalp krizi geçirebiliyor, felç olabiliyor. Ani ölümlerin bir çok sebebi olabilir. Siz onun için epey çabalamışsınız.

Oyla 0