iyikus.com Ekim Ayı Yarışma OYLAMASI!

Ekim Ayı Yarışma Oylaması

• Eren Ünal

Oy: 3 11.1%
  • Melike Gül

Oy: 12 44.4%
  • Kaan Omurtak

Oy: 5 18.5%
  • Merve Kıratlı

• Muratsani

• Taha Avcu

Oy: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
Açıkçası benim kriterlerim şunlardı ;

1- Çok kolay bir şekilde erişebileceğim nitelikte bir konu olmamalı.

2- İsterse 5 kelimelik olsun farketmez, konu netliği ve doyurganlığı yüksek olsun.

3- Genel de merak edilen ama daha detaylısına kolaylıkla erişemediğimiz bir konu olmalı

4- Ciddi bir dil kullanılması, kişisel yaklaşımlardan olabildiğince arınmış...

5- Örneğin forumda olmayan bir konu olması

Gibi gibi...

Örneğin birçok araştırma yapmak istediğim de karşıma yem analizleri çıkıyor. Netten kolay bulunmuyor ya da ben bulamıyorum ama bu durum da bana en yakın Kaanın konusu gelmişti. O da yarı da bıraktı.
.
Bence konu olarak kusursuz sayılabilecek şu zamanlar tek şey var nazarım da; örneğin muhabbet kuşunun günlük besin ihtiyacı, tüm koşullar düşünülerek farklı çerçevelerden hazırlanmış bir liste... Bu konu tüm yem tartışmalarnın çok büyük bir kısmını elemiş olacaktı. Ve hiçbir yerde böyle bir konu da yok...
.
Velhasıl kelam oyum Muratsani ye...
Melike'ye verseydin abi sen de. Niye kendine oy veriyorsun yahu? Çok büyük ayıp.

şuan bilinen bir sonuç yok ama önde götüren bir isim var :)

şuan bilinen bir sonuç yok ama önde götüren bir isim var :)
Hocam nasıl bilinen sonuç yok, şu an tarafıma uzatılmış elma şekeri görüyoeum bu cümle de yapmayın lütfen :D
.
Çorap söküğü gibi herkes aynı ağızdan yeter arrık gönderelim hediyeyi diyor... Melike hayırlı olsunlar hava da uçuşuyor, ohoo...oynamıyorum ben :D

Melike’ye gönderelim hediyesini. Kız fark attı be. Doğanay abi şaka yapmıyorum, ne diye 10 gün bekleyeceksin? Gönderiver hediyesini.

Bana fark etmez. Her makale sahibi kabul ederse, şuan önde olan arkadaşımızı ilan edebilirim.

Açıkçası benim kriterlerim şunlardı ;

1- Çok kolay bir şekilde erişebileceğim nitelikte bir konu olmamalı.

2- İsterse 5 kelimelik olsun farketmez, konu netliği ve doyurganlığı yüksek olsun.

3- Genel de merak edilen ama daha detaylısına kolaylıkla erişemediğimiz bir konu olmalı

4- Ciddi bir dil kullanılması, kişisel yaklaşımlardan olabildiğince arınmış...

5- Örneğin forumda olmayan bir konu olması

Gibi gibi...

Örneğin birçok araştırma yapmak istediğim de karşıma yem analizleri çıkıyor. Netten kolay bulunmuyor ya da ben bulamıyorum ama bu durum da bana en yakın Kaanın konusu gelmişti. O da yarı da bıraktı.
.
Bence konu olarak kusursuz sayılabilecek şu zamanlar tek şey var nazarım da; örneğin muhabbet kuşunun günlük besin ihtiyacı, tüm koşullar düşünülerek farklı çerçevelerden hazırlanmış bir liste... Bu konu tüm yem tartışmalarnın çok büyük bir kısmını elemiş olacaktı. Ve hiçbir yerde böyle bir konu da yok...
.
Velhasıl kelam oyum Muratsani ye...
:D
Valla kriterler çok güzel ama ben daha forumda arayıp bulamadığım bir konu görmedim